Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másnak is volt tervbe, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is volt tervbe, hogy a szüzességét olyan lánnyal/fiúval veszíti el aki ugyan úgy szűz?

Figyelt kérdés
Utólag nem sz,r érzés, hogy nem így alakult?
2018. júl. 13. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt tervben, de szerintem túl lehet élni, hogy nem úgy alakult. Szerintem nem olyan kardinális kérdés ez.
2018. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még mindig tervben van.
2018. júl. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

A múlton nem érdemes rágódni. Nem minden alakulhat olyan szépen, ahogy azt naiv kistiniként megálmodtuk.

Nekem az első csókom volt elég kiábrándító... de most törjek össze? Jobban örültem volna, ha nem úgy történik, hogy a diszkóban egy tajrészeg, amúgy tök igénytelen csaj kap le, de hát ez van, változtatni már nem tudok rajta, és annyira nem kell tragikusan felfogni, hogy ez volt az első.

2018. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem így alakult
2018. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt tervben, de így alakult. Egyáltalán nem bánom, csak mélyebb lett ettől a kapocs köztünk.


22/L

2018. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem elég rosszul esik, hogy ez nem így alakult.

Lányt pedig kinéztem rá magamnak, meg fülig voltam belé szeretve, sose láttam tőle szebb lányt eddig és nagy valószínű, hogy még látni se fogom sose, mert már nem itt él ebbe az országba.

--

Lehet aztán ez olyan mint a szüleim kutyája, mikor elmentünk kiválasztani engem kezdett el nyalogatni, aztán mikor megjelenek náluk, én vagyok a kedvenc mindig, össze vissza szeretget, búj, meg mikor megjelenek elkezd sírni :)


Már nem vagyok szűz, és ezen nem is tudok sajnos változtatni.


26F

2018. júl. 13. 11:00
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Egymással elveszíteni a szüzességet csak azért van olyan nagy dobra verve, mert később elmesélve, visszagondolva mindenki azt gondolja, hogy jujj, de romantikus, és hát mindenki imádja a drámai dolgokat. Közben ezek alig számítanak valami a kapcsolatban hosszú távon. Nem amiatt fog tovább tartani egy kapcsolat, mert egymással vesztették el. Ha ezt egy érvként kell felhozni a kapcsolatban maradás mellett, akkor ott már rég baj van.


Elég kicsi az esélye, hogy olyan emberrel fogsz együtt lenni sokáig az életedben/összeházasodni, akivel elvesztetted a szüzességedet.


Szerintem a szüzesség elveszítős kapcsolatok általában nem is jönnek össze végül, mert túlságosan tapasztalatlan párkapcsolat terén mindkét fél, így nagyon sok helyen lehet elbukni, és a hibák halmozódnak is.


És szerintem kifejezetten jó (lehet) nem szűzzel elveszíteni, mert "be tud vezetni" a szex világába, ezzel sok olyan kínlódást kikerülve, amit például az előző kapcsolatában át kellett élnie.

És ezektől mind megkímél téged, és így nagyobb esélye lesz a kapcsolatnak, hamarabb lesz olyan jó a szexuális életetek, mint az előző kapcsolatban.


Persze ezek csak a saját tapasztalataim, és így számomra logikusnak is tűnik az érvelésem, másoknak lehet nem.

2018. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem volt tervbe vére, csak így sikerült. Mindketten 24 évesek voltunk. Részemről nagy volt a szerelem, szerintem részéről is. Barátok voltunk előtte, utána is azok maradtunk, csak végül a sors máshová sodorta. Ha meglátnám ma, ugyanúgy folytatódna a beszélgetés, ahol évekkel ezelőtt abbamaradt.
2018. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én így szerettem volna, szűz lány fétisem volt.

Ez azonban meggátolt az ismerkedésben, tényleg, egyszer belémesett egy olyan csaj, akiről nem is hittem volna, hogy valaha is rámnézne, de a fétisem miatt elcsesztem.

Így fizettem egy prostinak, hogy játssza el, hogy szűz, azóta a fent említett lány velem csalja a barátját :D

2018. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!