Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen fajta test típus jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fajta test típus jön be a lányoknak? Szálkás és izmos vagy az "apa pocak"

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 17:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az izmosnál nem arra gondoltam,hogy valakinek akkora keze van,hogy egy cipöfüzöt nem tud megkötni 😂😂,hanem kockás has,mellizom meg kicsit kézre,lábra
2018. júl. 15. 19:19
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy valaki komoly még lehetnek preferenciái. Attól vagyok komoly, hogy olyan férfiaknak is adok egy esélyt, akik első ránézésre nem feltétlenül jönnek be, mert személyiségre még lehet, hogy megfelelnek, nem attól, hogy válogatás nélkül bárkivel összejövök. Nekem nagyon nem jön be a pocak, a "macis" testalkat, sajnálom, nem tudok mit tenni ellene. Egyszerűen nem tartom vonzónak a hájat semmilyen mértékben. Cserébe a kigyúrt állatokat sem, még csak a kockás hasat sem. Az átlagos-vékony testalkat tetszik a legjobban.
2018. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az exem izmos volt (sok bringa meg futás), de a páromnak meg pl van kis hasa.


Annyira nem attl függ, jó x súly alatt és felett már nem pálya, de elég széles a spektrum :)


29n

2018. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az aputest, mint a nagyon izmos, de nem egyezik minden más nővel az ízlésem.
2018. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kövér pasim még nem volt. A túl soványak sem az eseteim... Olyan már volt, hogy alkatra vékonykának tünt, de elvarázsolt a viselkedésével. Olyan is volt, hogy időközben hízott néhány kg-t, a kis pocak nem zavar. A túl kigyúrtak annyira nem az eseteim, de többnyira a viselkedéstől, illetve karaktertől függ, hogy megtetszik vagy sem. Az ideális persze a diszkréten formált izmos, sportos alkat.
2018. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!