Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kellene ajándékot vennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene ajándékot vennem?

Figyelt kérdés

Párommal 3 hónapja vagyunk együtt.

Tegnap meghívtak ma estére pizzázni, tehát ők állják.

Azonban megnéztem és anyós névnapja van..

Aki egyben a volt tanárom is. Illik neki vennem valamit?

21/L


2018. júl. 23. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Illik, hiszen vendégségbe nem szoktunk üres kézzel menni. Ha pedig tudod, hogy még névnapja is van a vendéglátónak, aki történetesen a barátod édesanyja (nem, nem anyósod attól, hogy 3 hete ismerkedsz a kisfiával, de ez egy más téma), akkor extra bunkóság nem vinni egy csokor tulipánt, vagy egy doboz csokit.

Az első benyomás egyébként is rengeteget számít. Ne akarj modortalan bunkócinak tűnni.

2018. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Virágot szoktam neki vinni. Kedvel engem, csak nekem ezt a párom nem említette. Kérdeztem vigyek e valamit és azt mondta nem kell. Kint volt anyósjelölt németbe 3 hétig azt mondta azért pizzázunk és ne vigyek semmit.
2018. júl. 23. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami cserepes virágot. Az egy kedves gesztus, negatívan nem jöhetsz ki belőle, hogy gondoltál rá, eszedbe jutott.
2018. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd! Te feltettél itt egy kérdést, mi válaszoltunk rá. Még egyszer elmondom, ha az illemet nem ismertette meg veled senki korábban: üres kézzel nem megyünk vendégségbe! Alkalomra pedig pláne nem!


Amúgy meg nem is értem, mire számítasz?! Azt várod, hogy egy listát adjon a barátod édesanyja azokról a dolgokról, amiket kapni szeretne?! Őt megtanították az illemre, és azt mondja, hogy ne vigyél semmit, mert ezt így illik. De attól neked meg illik nem üres kézzel odaállítani.


U.i. olyat legközelebb ne kérdezz, hogy vigyél-e valamit. Telejesen fölösleges kérdés, és kiállítod vele magadról a bizonyítványod. Ha akarsz vinni valamit, akkor viszel, ha nem akarsz, akkor ha azt mondják neked, hogy vigyél toronyórát láncostul, akkor sem viszel.

2018. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nekem nem mondtak milyen alkalombol megyunk... Amugy meg vettem neki bombont meg viragot.
2018. júl. 23. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!