Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan nevettessem meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nevettessem meg azt a lányt, akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallottam már, hogy akkor van nyílt újta az embernek a lány szíve felé, ha meg tudja nevettetni. De mégis hogy csináljam ? Persze úgy, hogy ne rajtam röhögjön. Kérlek segítsetek ! 22/F

2018. júl. 27. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Küldj neki meme-eket :D


Amúgy meg a lány humorát ismerné kéne ahhoz, hogy erre lehessen válaszolni

2018. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Mutasd meg neki a kukid.
2018. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Erre magadtól kell tudnod a választ. Te ismered őt, te tudod, hogy milyen az ő személyisége és milyen a humora. Hiába írunk szinte bármit mivel meglehet, hogy itt többen viccesnek találják az adott dolgot, de a lány akibe szerelmes vagy pont nem fogja viccesnek találni.


Véleményem szerint a legjobb az, ha az adott szituációból spontán hozol ki valami poént, mivel ez a legjobb. Jó tanácsként mondom, hogy ne tanulj be előre vicceket..

2018. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Letolod a nacidat.
2018. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Ki kell ,hogy ábrándítsalak, ha azt hiszed, hogy holmi poénoskodással máris valakinek a szívébe lopod magad, pláne ilyen erőltetetten. Ugyanis nem arról van szó, hogy a lányokat röhögtetni kell, és utána hipsz hopsz meg is tetszel nekik, hanem pont hogy csak annak az (egyébként szar) viccein röhögnek, aki eleve tetszik nekik, ott sem a poénon röhögnek, csak szimplán annyira vonzónak találják az illető társaságát, hogy akármit mond, azon röhögnek. Hidd el, tapasztalatból beszélek, volt, hogy a legzseniálisabb poénokat sütöttem el, és nevetett ugyan rajtuk a lány ,de ettől még nem szeretett belém, csak barátként tudott rám tekinteni, ha showder klub sztárja lettem volna, akkor sem érzett volna többet irántam, míg volt olyan lány is, aki a leggyengébb favicceimen is szakadt a nevetéstől, aztán hamar ki is derült, hogy teljesen odáig van értem.
2018. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy szereted.

Lehet hogy mukodik ez es jot nevet rajta.

2019. szept. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 ezt csak megerősíteni tudom.
2019. szept. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

# 5

Csatlakozom én is.

Nekem is mondta már egy férfi, hogy onnan vette észre, hogy bejön nekem, hogy nevettem az idióta beszólásain.. (amik nekem tetszettek) :)


Szóval ha tetszel egy lánynak, akkor ez önmagától jön ( minkét nemnél így van egyébként).


A humorra való reagálás is egy amolyan jelző hogy megvan-e a közös hang vagy nincs a 2 ember között, ami valljuk be, fontos. Kb ezért van ez a fenti megállapítás, semmi több miatt. Ha valaki vonzó és jó a humora, az már szinte nyert ügy. De önmagában a humor bármi vonzalom nélkül inkább baráti kedvelést fog eredményezni itt is.

2019. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!