Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szerelmes vagyok? Mi a szerelem?

Figyelt kérdés

Valaki legyen szíves és próbálja meg fogalmazni. Tudom, ez nem egy megmagyarázható fogalom, de nem tudom eldönteni hogy mi is a szerelem.

Azért érdekel, mert van egy férfi akit nagyon szeretek, sokat jelent nekem. Viszont nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e vagy “csak” nagyon szeretem. Mivel ezelőtt még nem voltam soha igazán szerelmes. Miből tudhatom, hogy most az vagyok.



2018. júl. 25. 03:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát általában ha szerelmes az ember, akkor legtöbbször arra az illetőre tud gondolni. Hiába dolgozik, nem igazán vonja el a figyelmét az illetőről a munka.

Ha találkozik vele, akkor görcsbe szorul a gyomra is az embernek, akár..

Ha meglátja azt az embert akit szeret, akkor többnyire jó kedve lesz. Meg talán minden áron vele szeretne lenni, hozzá bújni, hosszasan ölelkezni és így tovább.

2018. júl. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. júl. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy idióta leszel.
2018. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy az vagy-e, akkor nem vagy az. Bár nem tudom, miért nem tudja valaki, mi az. Egyébként állítólag a kisgyerek az ellenkező nemű szülője iránt már hasonlót érez.

Vonzódsz az illetőhöz, vele szeretnél lenni, hiányzik, tetszik benne sok minden, különlegesnek látod, nagyon gyakran gondolsz rá. Talán a vonzalom fogalma áll a legközelebb hozzá.

2018. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

A legszebb érzés a világon. Nekem olyan édes kis izgalom, féltés,amikor meglátom, vagy ha már csak rá gondolok (úgy egész nap)már boldog vagyok, de ami szerintem nagyon a szerelemre jellemző nálam az az, hogy magam elé helyezem, tehát kész vagyok kompromisszumot kötni vele, nagyon fontos számomra az, hogy ő boldog legyen....meg hát őrülten vágyom a mosolyára az érintésére csak, egy pillanatra hallani a hangját....és amikor hiányzik akkor szenvedek mint egy kutya ( szétszakad a mellkasom a hiányától). Gondolom majd csillapodik, de én még két év után nagyon így érzek és ami a legszebb, hogy az érzés kölcsönös.

35. N.

2018. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a 4-esnek, ha nem tudod, az vagy-e, akkor nem vagy az. Ha minden porcikája úgy vonz az illetőnek, hogy reggeltől estig csak azokat csókolgatnád, semmi nem taszít benne, a legintimebb részeit is meg akarod puszilni, szóval testileg, lelkileg úgy vonzódsz hozzá, hogy azt nem lehet leírni, csak érezni, ráadásul a föld fölött jársz, olyan boldog vagy. Mindig csak rá tudsz gondolni, egyszóval eufórikus boldogságot okoz az, hogy megismerhetted. - De ez egy hormonális változás, az az illető, aki ennyire megtetszett, elindít benned egy hormontermelődést, ami eltart kb. 4-5 évig, utána lecseng. Ezért mondják, hogy a szerelem elmúlik, de akkor is a legjobb a világon, ha az ember megélheti. Olvasd el az Üvöltő szelek c. könyvet, nem fogod letenni, talán a legjobb szerelmes regény, amit írtak.
2018. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!