Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan nem értem saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nem értem saját magamat miért van ez?

Figyelt kérdés
Szakitottam a barátnőmmel nagyon bonyolult kapcsolat volt rengeteget is vitáztunk szerettem őt meg ő is engem talán még mindig szeretem de a családját nem nagyon birtam ezért minden áron megakartam vele szakitani a kapcsolatot meg hát voltak neki is huzásai a kapcsolatunk alatt de alapvetően nem rossz lány.. a lényrg azhogy szakitottunk pár napja már egyáltalán nem beszélünk facebookon láttam hogy már fiúzik meg minden és ahogy ezt meg láttam hirtelen olyan érzésem van mintha sohs nem szeretett volna vagy ha bele gondolok hogy mással lesz mással lefekszik vagy akármi.. bele őrülök ebbe. Azabaj hogy ő egy olyan lány akit könnyen el lehet csábitani nagyo. Ismerem ha egyedül érzi magát föleg most hogy kidobtam képes úgy be pasizni hogy akár egy ideggennel is képes elmenni.. ha értitek. Kb igy jöttünk össze. De bele gondolok ebbe és minden bajom van hogy nemár mással fog szexelni? Más fogja őt használgatni? Nagyon vonzó lány amúgy de muszáj volt kidobnom.. mit tegyek hogy ne legyen ez rossz?

2018. júl. 28. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Így jártál
2018. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meguntam a játékomat, bedobtam a kukába, de ne már, h más játsszon ezután vele. Tipik óvodás szint, nőj fel!!
2018. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Látom hozzá kell tennem hogy a családja folyton fenyegetett engem hogy ha nem csinálom jól a dolgokat akkor rosszul járok meg ilyenek.. meg állandoan meg kellett felelnem igy is ovodás szint?
2018. júl. 28. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak bántja az egódat, hogy a csaj nem sírja tele miattad a párnáját hónapokig. Ne foglalkozz vele.
2018. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te raktad ki. Akkor meg mit érdekel már?
2018. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!