Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség a 2-3. randin megkérd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség a 2-3. randin megkérdezni a férfit hogy milyen színű a nő saját szeme, aztán ha az nem tudja, komolyan elgondolkodni?

Figyelt kérdés

Vagy nem?


A húgom ezt csinálja és azt mondja háromból két férfi nem tudja. Miután már mondjuk együtt töltöttek beszélgetéssel össz 6-12 órát két-három randi alatt. Nyilván mielőtt elkezdi megkérdezni, becsukja a szemét.


2017. júl. 7. 09:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Én például sokszor léptem már meg nőt, hogy 3-4db több órás átbeszélgetett randi után emlékeztem az első randim elejtett félmondatára. Volt aki meglepődve mondta, hogy "te tényleg figyelsz".


Ezzel szemben a szeme színét nem biztos, hogy meg tudnám mondani. Egyszerűen nekem nem olyan fontos

2017. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
53%

Ebből 2 dolgot következtetni:

1. vagy nem olyan érdekes, figyelemfelkeltő a szeme, hogy bárki is arra fókuszáljon vagy megjegyezze.

2. a férfi nem valami figyelmes, vagy érzékeny a részletekre.


Szerintem ha ezt a kérdést felteszi akkor mindenképp a 2. pontra akar reflektálni.

Nekem pl. a párommal való 2. találkozásnál rögtön feltűnt, hogy a szeme színváltós. És meg is lepődött, hogy ezt kiszúrtam.


Csak akkor tartanám hülyeségnek ezt a kérdést, ha úgy semmit nem akar kezdeni ezzel az információval. Ha viszont ő tudja haszonsítani a maga számára, akkor egyáltalán nem az. Neki egy olyan partner kell aki figyel(mes). És ez a szűrője.

2017. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Barátnőm egyik szeme kék, a másik zöld. A férje egy hónap randizgatás után vette észre.

Férfiak. Ennyi.


Azt is vedd hozzá, hogy az ő szótárukban csak kék meg barna szem van.

2017. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a tulajdonság, amire egyértelműen következtetni lehet abból, ha nem tudja pontosan a szemszínedet az X-edik randin?


Az ilyen próbákat én nem szeretem. Vannak korrektebb módjai annak, hogy megismerjük a másikat. Én visszautasítanám ezt a tesztelgetést.

2017. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon nagy hülyeség. Nem ezen múlik, hogy valaki figyel-e a másikra. Van, akiknek nem túl egyértelmű a szemszíne. Vagy simán a szeme nem túl feltűnő. Nekem pl. sokan mondták, hogy kék, pedig inkább zöld, jobban megnézve kékes zöld. Ebből nem csinálok problémát, olyan emberek is tippelték kéknek a szemem, akiket egyébként őszintén érdekeltem.
2017. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nem jók a részletek megfigyelésében. Ez tény. Sem a cipőd színét, sem a nyakláncod medálját, sem a csatod formáját, stb. nem tudják és nem fogják megjegyezni. Lényegtelen. Összebenyomásra reagálnak. Ezért nem tudják. Nem azért, mert nem tetszik nekik eléggé a lány. Hanem azért, mert nem fontos a szemszín ahhoz, hogy valaki igazán szimpatikus legyen nekik.
2017. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Carragher_x ***** válasza:
96%
Ostobaság.
2017. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tesztelgetés ostoba és méltatlan dolog. Fordított helyzetben mit szólna a húgod? Ha pl. harmadik randin a férfi megkérdezné: "Na, és első randinkon mit mondtam, melyik a kedvenc spanyol focicsapatom?"
2017. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
49%

"A férfiak nem jók a részletek megfigyelésében"


Facepalm...

2017. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség. Nem biztos, hogy konkrétan a színére figyelnek oda.

Jó, mondjuk lehet, magamból indulok ki, de távolról barna a szemem, közelről mocsárzöld. Ember legyen a talpán, aki megmondja, milyen... jó, az már gyanús, ha elkezdi, milyen gyönyörű jégkék szemem van :D.

2017. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!