Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az ideális tempó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális tempó egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

1 év után összeköltözés, 2 év után eljegyzés +2 év a házasságig majd 2 év az első gyermekig.


Számomra ez az ideális, de persze ember tervez isten végez és ez úgy is alakul magától.


Arra lennék kíváncsi nektek, hogyan jött össze. Utolag visszagondolva elkapkodtátok vagy megbántátok, hogy sokáig vártatok valamire.

Köszi


2018. júl. 31. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Össze költözés két nap múlva. Gyerek, még egy gyerek, saját ház. Majd mikor volt kis időnk, házasság.
2018. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 honap utan osszekoltozes, 9 honap eljegyzes, 1.5 ev eskuvo, baba tervben (30 folotti par vagyunk)
2018. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-őt leírok:

13 hónap múlva összeköltözés, több mint 2 év után eljegyzés majd 2 év 7 hónap után szétköltözés , de a gyűrűt vitte.


a következőnél 9 hónap összeköltözés 15 hónap múlva terhesség, rá ugye 9 hónap kisbébi majd rá 2 év 11 hónap pápá.

2018. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha így gondolkodsz, akkor sok szerencsét! Ideális tempó, még mit nem...ahhoz ideális partner, párkapcsolat, élet is kell ám.


Ez a gondolkodás simán meg fogja mérgezni a párkapcsolatod, mert a legtöbb férfi nem úgy él a párkapcsolatban, hogy a naptárban be vannak ikszelve a kötelező mérföldkövek. Arról nem is beszélve, hogy amit te fent felvázoltál, az nem csak emberenként, de életkoronként is erősen eltér. Egy húszéves nyilván nem fog egy év után összeköltözni, pláne nem 25 évesen házasodni.


Hagyd ezt a rózsaszín maszlagot és inkább koncentrálj arra, hogy boldog párkapcsolatod legyen, minden más majd jön, amikor jönnie kell.

2018. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is így szépen elterveztem...

Aztan jött a párom, másfél év múlva terhes lettem, össze költöztünk, rá 5evre eljegyzés. Ez most volt januárban. Vszinu jövőre lesz az esküvő.

2018. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom hogy ez kapcsolatonként változó. Régen még szüzen volt ilyen elképzelésem meddig várok a csókkal a szexel a szülők bemutatásának, majd összeköltözés... De aztán rájöttem hogy ez teljesen más egy másik kapcsolatba. Minden kapcsolatnak más a tempója esetleg sorrendje... így azóta nem érdekel ilyesmi. Követem a kapcsolat saját tempóját, ütemét.
2018. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!