Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Milyen az az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Solo66 kérdése:

Lányok! Milyen az az ideális testalkatú fiú, aki mellett jól tudnátok érezni magatokat?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom hogy senkinek nem számít a külső, legalábbis mindenki ezt mondja fiúk lányok egyaránt, de mégis mi lenne az a testalkat ami mondjuk egy 21 éves fiún bejönne nektek lányok? Fél éve szakitottam barátnőmmel jó pár év után, és ez a fél évem edzéssel telt el, úgyhogy nem mondanám magamat egy kövér srácnak, de szálkás sem vagyok. Inkább izmos váll-kar-mell. Formás fenék, és kicsit pocakosabb de edzett has. Azt is tudom hogy elsősorban nem ennek kell lennie az elsődlegesnek egy kapcsolat kereséskor/ismerkedéskor, és számomra nem is az. De nem tudom, hogy hogy gondolkoztok ilyen téren. Én szeretném ha egy lány a személyiségem a humorom, a komolyságom miatt szeretne, de mindezt mégis csak jobb olyan formában tálalni, ami esetleg imponálóbb lehet mondjuk egy szórakozóhelyen vagy az utcán vagy bárhol. Nem emiatt kezdtem el edzeni hogy én most felszedjek minden lányt a földön, hanem a csalódottság miatt, de ha már így alakult akkor lehet jobb lenne tudni hogy hol van az az arany közép út ami pont jo. Tudom azt is hogy barhogy nézzek ki aki szeret, aki a párom lesz úgyis szeretni fog ha pocakot eresztek mert a belsőm miatt fog szeretni de az utóbbi pár hónapban elkezdtem egészségesen élni, futni , és mint már említettem edzeni/kondizni ezáltal nem hiszem hogy rosszul foguk fizikailag kinézni, reményeim szerint soha többet. Szóval lányok, a többségnek szerintetek mi az ami bejön ? Mármint így első látásra, ami hogyha szembe jön az utcán akkor esetleg a szemébe is néznél, rámosolyogsz és nem csak félretekintenél(egyébként nem vagyok egy bányarém, mások azt mondtak hogy aranyos helyes srac vagyok). Hát ez egy kicsit hosszú lett, de elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren még, az első barátnőm után, tekintve hogy még régi vágású fiú vagyok aki kinyitja egy lánynak/hölgynek az ajtót, és nem hetente cserél barátnőt. Szóval mi lenne az ideális test, ami mellett jól éreznétek magatokat, akár hosszabb ideig is?
2018. jún. 9. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

"Tudom-tudom hogy senkinek nem számít a külső.."


De az tudod-e kisfiú, hogy a szépség mindenkinél mást jelent? Mindenkinek más tetszik más az ízlése?


Lehet, hogy most újat mondtam neked, de legalább felvilágosodtál. :D


Nekem a vékony sportos, enyhén izmos testalkat tetszik.


Fontos legyen a férfi számára az egészséges mozgásban gazdag életmód, ne dohányozzon és ne igyon alkoholt.

Párom is ilyen.

2018. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, azt sejtettem hogy nem minden lánynak ugyan az a testalkat lesz a szép ezért is kerdeztem, a nagy átlagot. Egyébként az lemaradt hogy nem dohányzom és alkoholt is csak akkor iszok ha ünneplünk valamit! :)
2018. jún. 9. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el végig a leírást, de az első kérdésre válaszolok.

Nekem pl azok tetszenének, akik kicsit macisabbak, de látszik, hogy sportolnak. Tehát látszik, hogy erősek, de nem türemkedik mindenhol rajtuk az izom. Számomra aki annyira izmos azt jelenti, hogy túl sokat foglalkozik magával, konditerembe jár. A konditerem pedig olyan lélekölő. Nem tudom elképzelni, hogy oda valaki a sport szeretetéért járna. Nekem meg az a fontos, hogy valaki a játék miatt és egy normál testi és lelki egészségi állapot eléréséért mozogjon.

23N

2018. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én konditerembe járok, bár főként csak stresszlevezetésért, viszont így sok izmos férfit látok napi szinten, és nekem ők jönnek be. Nem az a már természetellenesen lufi izmok mindenhol, hanem a szálkás, erős, kisportolt test. A túlsúlyos vagy nagyon vékony pasik nem hozzám valók, egyrészt az életmódjuk így nyilván nem illik az enyémhez, másrészt nem szoktam velük kémiát érezni (természetesen ez személyfüggő lehet, szóval csak a testi dolgokat érinti a válaszom).

23/N

2018. jún. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kifejezetten vékony, max szálkás test tetszik. Se az izmos, se a macisabb férfiak nem tudnak lázba hozni.

Egyszer volt egy srác, aki személyiségileg nagyon az esetem volt, imádtam őt de túl izmos volt, túl sokat foglalkozott a testével így nem tudtam hozzá vonzódni szexuálisan.

Szóval nagyon is számít a külső, mert hiába jó belsőre, ha annyira más, mint az izlésem külsőre, hogy nem vonzódom hozzá.

2018. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 pedig konditerem nélkül nincs nagy izom.

Évekig street workoutoltam, étrenddel sem lettem izmosabb, csak skinnyfat. Pár hónapja kondizok, nem vagyok még izmos, de érezhető a különbség.

2018. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!