Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezek igazi érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek igazi érzések, vagy csak a nyár miatt van? Fontos.

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden. Lejöttem a Balatonra. Barátokkal, és van itt egy másik, idegen baráti társaság, akik viszont olyan jófejek, hogy összehaverkodtunk velük, és gyakorlatilag minden nap, egész nap, minden programon vegyülünk. Van köztük egy lány, akibe beleszerettem. Nem tudom, ez most a nyár, vakáció miatt fellángoló érzelem csak, vagy valami komolyabb. Lehet csak azért csavarta el a fejem, mert nyaralok, minden adott az édes érzésekhez.

Tudni kell, hogy nekem mindig azok a nők jöttek be, akik nem klasszikusak, inkább speciálisak. Az a gyengém, ha egy nő sokat beszél, hangosan nevet, utazik, sok mindenbe belefog, spontán, ötletgyáros. Persze emellé szép az arca, hosszú a haja, és kifejezetten vékony. Ez az ideálom, a gyengém, de persze sokszor eltérek tőle, ha valaki megtetszik.

De ez a lány, akit megismertem, éppen ilyen. Okos is és kedves is. És most elcsavarta a fejem, folyton csak rá gondolok. De nem tudom, hogy ez most valami valós, mély vonzalom? Vagy csak azért van, mert Balaton, forróság, szabadsàg, stb., minden adott a romantikához? Mert ennek függvényében nem mindegy, hogy mit lépek.


2018. aug. 1. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

azt nem írtad le hogy a lány hogy viszonyul hozzád, de úgy veszem ki hogy nem vagy közömbös neki.

nem azért,de ha neked nem csak fellángolás a lánynak lehet igen.

19/L

2018. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi ez a baromság? „A nyár miatt” csak úgy bele szoktál zúgni bárkibe, lényegtelen, milyen az a nő?
2018. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt hiszed, hogy innen a GYIK -ről ezt meg tudjuk ítélni????
2018. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!