Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy olyanba voltatok szerelmesek, aki ezt valószínűleg nem is sejtette?

Figyelt kérdés

Vagy épp olyan, hogy kiderült, nagyon tetszetek egy férfinak/nőnek hosszú idő óta, akivel még csak nem is voltatok bsezélőviszonyban?


Mi volt az oka?


2018. aug. 2. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes nem tudok lenni anélkül, hogy érdemben kapcsolatba ne lépjünk, de rajongtam már több srácért úgy, hogy gőzük se volt róla, mert hozzájuk sem szóltam.


Fordítva nyilván nem tudok róla, hogy lenne ilyen, hisz ha titokban rajong értem azt honnan tudnám? :D De elég középszerű lány vagyok, nagyon valószínű, hogy soha senki nem rajongott értem titokban. :D

2018. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen.
2018. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Nem lehetsz szerelmes olyanba, akivel még csak beszélni sem beszéltek. Hisz nem ismered. Anélkül pedig nem lehetsz szerelmes.


Kivéve ha gyerek vagy még és azt hiszed, hogy az amit érzel szerelem.

2018. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen:)
2018. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, szenvedtem is tőle elég sokáig.
2018. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bétó apó ***** válasza:
64%
Gimi alatt volt ilyen utoljára. A mellettünk lévő teremben volt egy csaj, aki egy évvel alattunk járt, és rettentően tetszett. Akkoriban viszont annyira nyuszi voltam, hogy három év alatt nem mertem ezt neki elmondani, vagy akár csak utalni rá valahogy, vagy elhívni valahová, pedig csaknem minden szünetben láttuk egymást. Azóta nem is igazán voltam szerelmes, annyira biztos nem mint ebbe a csajba...
2018. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze volt.

Részemről már az is elég gáz volt, hogy egyáltalán eszembe jutott, nem még, hogy el is mondjam akárkinek amit éreztem. Mondjuk fogalmam sincs, hogy a pasi tudta, érezte-e, de azt gyanítom nem.

2018. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, de nem szerelmes voltam, csak nagyon tetszett a srác :))

És voltam a másik oldalon is, volt egy srác akivel egyszer beszéltem és rá majdnem egy évre mert elhívni randira, mondván, hogy ő állandóan figyelt, de csak mostanra merte összeszedni a bátorságát, én észre sem vettem soha, hogy engem nézne...

2018. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!