Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már reménytelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már reménytelenül szerelmesek? Hogy tudtátok, hogy valószínűleg sosem lesz belőle semmi?

Figyelt kérdés
Én már 2 éve. És nagyon rossz. Közben ismerkedek másokkal is, de semmi értelme. Nincs az újonnan megismerteknek semmi bajuk, csak éppen nem ők azok, akit szeretek. :(

2012. júl. 22. 19:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelemben muszáj, h viszonozzák is. Ezt inkább rajongásnak nevezném. Nemsokára jön egy személy, aki elfeledteti veled, csak nyitottnak kell lenned :)
2012. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy rajongás, de ezt csak egy kívülálló tudja ilyen biztosan mondani :(((

Tudom, hogy nem lesz belőle semmi, sose fog viszontszeretni. Ha rámásznék, szexelne velem biztosan, de én nem akarok alamizsnát, a szerelmét meg nem tudom megnyerni, mert neki nem kell mély, igazi érzelem.

2012. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

én voltam vagyis vagyok is de ez nem is tudom ez nem csak szerelem ez olyan szeretet is mint ahogy 1 testvért lehet szeretni

onnan tudtam hogy házas

2012. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem is bánnám, de nem tudom hogy legyek nyitott. :(

Hiába ismerkedek, ha gondolatban folyton Hozzá hasonlítgatok mindenkit és persze mindig Ő nyer. :)

Nem tehetek róla, ha állandóan csak Rá tudok gondolni... :/

2012. júl. 22. 20:05
 5/22 anonim ***** válasza:
én az vagyok, úgy vagyok mint te, ismerkedem, de én is úgy érzem nincs sok értelme, nekem is nagyon rossz, de nem tehetek mást, csak bízom abban, hogy esetleg rájön, hogy én kellek és együtt leszünk, vagy találok valaki mást akivel boldog leszek.
2012. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Volt néhány béna próbálkozásom, de észre sem vett. Szóval tök felesleges itt kapálóznom, mert tök szánalmas lehetek. :(
2012. júl. 22. 20:13
 7/22 anonim ***** válasza:
nem vagy szánalmas, én együttérzek veled, sorstárs
2012. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam.Hat hónapon át imádtam eggy srácot.Nem lehettünk egymásé több ok miatt de a döntõ probléma a távolság volt,Úgy éreztem,hogy senkivel nem fogom tudni pótolni.Sokat sírtam,nem tudtam enni,aludni a bánattól.Le is fogytam.De aztán jött valaki aki kihúzott ebbõl az álomvilágból.Így visszatekintve nem kell mást tenni mint akarni elengedni.
2012. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Ti hogy próbálkoztatok amúgy?

2012. júl. 22. 20:16
 10/22 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Fiú vagy lány?

Egyébként voltam..nem is egyszer.

Honnan tudtam? Volt, hogy megmondta, volt, hogy egész egyszerűen rájöttem a gesztusaiból, abból, hogy nem keresett..stb.

És mikor adott volt egy lehetőség, még bántam is egy kicsit, hogy nem vele vagyok.

De én sem találtam olyat aki miatt elfelejtettem őt..

Most nem rég is hasonló helyzetben voltam..már nem vagyok szerelmes, csak szimplán magányos.

Nem egyszerű helyzet. Együttérzek veled!

2012. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!