Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nálatok hogy volt? Egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy volt? Egyből tudtad, hogy van köztetek valami, vagy sok idő telt el mire egymásba szeretettek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én akkor az első pillanattól kezdve.
2018. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam, ha teljesen idegenként fél óra beszélgetés után nem volt sokk hatás, később már nem is jött. Ez mindenkinél más.
2018. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ahogy írták is, nálam ez első találka/randi után eldőlt, hogy több is van e vagy lehet köztünk, az , hogy egymásba szerettünk az úgy kialakult idővel.
2018. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen egyből.
2018. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 éve ismertük egymást, amikor összejöttünk, de az első randinkon tudtam, hogy ő lesz a férjem. 😊
2018. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég hamar tudtam, pedig akkor még nem is találkozhattunk fél évig.


De már közös történetet szőttünk, csomó mindent tudtunk a másikról... Az első randi nagyon jó volt, csak rövid, így ottalvós-beszélgetős lett belőle.


Aztán jött félév ingázás a két ország között, majd kiköltöztem hozzá. :)

2018. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!