Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen "szerelem" ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen "szerelem" ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Belezúgtam egy férfibe, akivel munkakapcsolatban vagyok, még pár hétig együtt fogunk dolgozni. Nagyon kedves volt velem eddig, és én pedig ezt flörtnek nyilvánítottam. Feleslegesen sajnos. Barátnője van. Szerintem észrevette, hogy tetszik nekem, mert szándékosan úgy tervezte, hogy lássam és halljam, amikor felhívta a barátnőjét. Amikor fültanúja voltam a beszélgetésnek, szinte éreztem, ahogy évek a szégyentől, biztosan el is vörösödtem. Próbáltam utána természetesen viselkedni, de biztosan észrevette rajtam. Sajnos, ez a fellángolás nem múlt el ez után sem. Csak rá tudok gondolni, visszajátszom magamban a párbeszédeket, látom magam előtt, minden gondolatom körülötte forog. Mint mondtam, még pár hétig együtt dolgozunk. Csak néhány órára vagyunk egy légtérben, de félek hogy hülyén fogok viselkedni a jelenlétében. Mit tegyek, hogy ne legyen nagyon gáz a viselkedésem? És ami fontosabb, hogyan felejtsem el? Vagy idővel elmúlik ez az érzés, ha majd nem találkozunk vagy tudatosul bennem, hogy nem akar semmit?
2018. aug. 4. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Idővel könnyebb lesz! Főleg, ha nem kell találkoznotok és elkerülheted. Tudatosulni is fog, hogy nem érdekled. Nem egyszerű, de próbáld meg másfelé irányítani a gondolataid, rajtam a munka segít(ett).
2018. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én beszélnék vele, mert ha nem mondod el neki, örökre benned marad a kérdés, hogy "mi lett volna, ha..."
2018. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most szenvedsz, de el fog múlni.

Utána csak röhögni fogsz az egészen,hogy hogyan lehettél ilyen idióta, hogy egy ilyen kis senkit szerettél?!

A garantált legjobb módszer erre, ha a büdös életbe nem találkozol vele és ismerkedsz másokkal.

2018. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben ismét összezavarodtam. A legutóbbi találkozásunkkor megkérdezte, van-e valakim. Hirtelen rávágtam, hogy van alakulóban, de ez nem igaz. (Az exem próbálkozott be újra, de ismét megmutatta azt a oldalát, ami miatt vége lett vele.) Mosolygott a válaszon, de utána ilyen sajnálkozóan elejtett egy ilyet, hogy: "Hmm, szóval foglalt vagy...". Legközelebb olyan széles mosollyal fogadott reggel, "szia drága"-t köszönt, egész nap próbált megnevettetni, párszor sikerült is neki. Szóval nem tudom. Úgy tudom régóta van barátnője, talán 6-7 éve is megvan. Lehet eleve ilyen nőcsábász, akinek nem jelent gondot egy kis flört. Egyébként munkán kívül sosem keres, pedig megvan neki a telefonszámom, szóval ha akarna valamit, volna rá lehetősége, hogy elérjen. Nem tudok kiigazodni rajta, mikor úgy érzem, hogy igen, tuti nem akar semmit, csak bebeszélem magamnak, akkor olyat mond vagy tesz, ami ismét összezavar, és éjszakánként nem hagynak aludni a gondolataim.
2018. aug. 7. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Tipikus. Vannak ilyen szemét emberek, akik látják, hogy a másiknak érzelmei vannak és szórakoznak kicsit, felkavarják az életük állóvizét. Az ilyenek viszont, ha szembesíted őket, hogy akkor most mi is van, kijelentik, hogy á, te félreértetted, veled van a probléma.
2018. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!