Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg olyan jó, egyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan jó, egyben különös érzés a szerelem? Egyáltalán milyen az, honnan lehet tudni, hogy az vagyok? Attól, hogy különösen kezdek hozzá kötődni, mindenkinél más? Hány évesek voltál igazából szerelmes? 17/l

Figyelt kérdés

Fiatalabbak és kortársak között is UFO-nak számító lény vagyok, mivel nem voltam eddigi életem során szerelmes, ezáltal nem randiztam, csókolóztam, szex és petting pláne. Sok romantikus könyvet olvasok, mindet imádom, mégis létrejött a kérdés, vagyis kérdések.


Egyébként, nincs a kérdésben, de tényleg annyira nem normális mint ahogy szokták néhányan, avagy sokan mondani, hogy nálam sajnos nem köszöntött be a rózsaszín felhő?



2018. aug. 4. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor a szemébe néztem a mellkasomba vágott egy fura érzés. Férfiként nem gondoltam volna, hogy létezik ilyen.

Kívánok neki boldog életet, mert sajna ő nem viszonozta.

2018. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog szerelmesnek lenni és nagyon különleges. Viszont hogy honnan tudod azt nem tudom körül írni, azt érezned kell. Én asszem 14 vagy 15 lehettem mikor először estem szerelembe, de úgy érzem hogy talán még mindig szeretem. 17/F
2018. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+ 1 ufó jelen! Én 25 múltam, 17 évesen még korai ilyen kijelentéseket tenned, szerintem.
2018. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítólag valaki képtelen ésszel gondolkodni ha elkapja a gépszíj..
2018. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Számomra a szerelem azt jelenti, hogy már láttad a másikat mélyponton, gyengén, tisztában vagy vele, hogy nem epret kakál és tele van hibákkal, mégis el tudod mondani, hogy ő a legfőbb bizalmasod és nincs az az áldozat, amit ne lennél hajlandó meghozni érte. Inkább mondanám ambivalens érzésnek, mintsem jónak, mert baromi sebezhetővé, sőt kiszolgáltatottá tesz.

Egyébként 16-17 éves voltam, amikor először megtalált. Én is ott tartottam, mint te: se randi, se csók, se szex. Tapasztalatból mondom, hogy teljesen felesleges ráfeszülni erre és eldönteni, hogy márpedig így is marad. Annyi embert meg fogsz még ismerni, nem feltétlenül a te hibád, hogy az eddigiek között nem volt olyan, akivel elmélyült köteléket tudtál volna kialakítani.

2018. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!