Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi kell a férfiaknak? Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a férfiaknak? Aki szereti, az nem kell neki, de sír a szája, mert a könnyű nőcske megcsaltam, lehúzta, unalmas. Akkor mégis mi kell nektek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Elárulok egy nagy titkot.


Ingyen és bérmentve!



Minden férfi más! Minden férfinek más kell.



Van akink gondoskodó pár, van akinek meg a menő csaj (akin persze osztoznia kell más férfiakkal).



De azt hiszem ez nem újdonság, mert szerintem a nők is pont ilyenek.

2018. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem most egy tányér bolognai, mert éhes vagyok.
2018. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Hülye kérdés és sarkított.


Ha valakinek nem kellesz az nem azért van, mert szereted.


Akihez vonzódik, ahhoz nem azért mert megcsalta vagy lehúzta. Más okból.


Végülis nincs szerencséje a nõkkel.


Azt nem tudhatjuk, hogy ha nem szeret egy nõt, akkor miért nem. Sok oka lehet. Itt meg kevés az infó.


Mi kell neki? Egy nõ, akit kölcsönösen tud szeretni, nem csalja meg, nem húzza le. Ilyen egyszerū.

2018. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Ami kell az 3 dolog (legalábbis nálam).


-Nagyon erős fizikai vonzalom.

-Nagyon erős lelki kötődés.

-Nagyon erős szellemi összhang.


Ami NEM kell (de sokan azt hiszik, hogy fontos)


-Nem kell ,hogy topmodell alkata, szabályos arca legyen.

-Nem kell, hogy tudjon főzni, vagy kiszolgáljon, házimunkát csináljon helyettem.

-Nem kell, hogy 2 diplomája, nyelvvizsgája, szuper állása legyen.

-Nem kell, hogy folyton hízelegjen és az egómat fényezze.

2018. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

4:

Aha, persze. Csakhogy a fentieknek pont az szokott lenni a feltétele, amit lent felsorolsz, hogy nem kell.


Kerdező: az a bizonyos nagyon erős testi vonzalom kell nekik. Láttál te már szép, de bunkó, buta nőt, aki magányos?

2018. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Kinek mi.

Mikor mi.

Nekem pl. most szeretet. Megy úgy egyébként állandóan jó az.

Igazodva a kérdésedhez:

A másik fél kevésbé tapasztalja, hogy te mit érzel. A kezdeti lila köd eloszlásával az alapján ítél, hogy mit tapasztal. Azaz akkor érzi, hogy szeretik, ha az a szeretet megnyilvánul. A már kialakult kapcsolatban ez elsősorban nem a másik ajnározása, nyalása-falása, kiszolgálása hanem az odafigyelés és annak az érzése, hogy a kedvesemmel nem kell harcolnom minden ostoba hétköznapi apróságon. Hogy a másik nem akar győzni, mert nem is vagytok ellenfelek. Ettől érzi az ember, hogy együtt van a másikkal.

A legrosszabb, ha a másik még a nyílt kérésekre is csak azért is megmakacsolja magát vagy valós ok és érv nélkül saját érdekeit előbbre tartja és erőlteti. Ezt az "együttlét" meghazuttolása. Ezt nem ellensúlyozza a mosás, főzés, vasalás... A kettő közt nincs összefüggés, és a szeretet nem is mérték kérdése. Az érdek kapcsolat volna.


Odafigyelést!

2018. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

#5

Nagy tévedés!

Illetve itt az ideje tisztázni, hogy milyen kapcsolat a célkitűzés.

pl.: A "Mi kell a férfinak, hogy szexuálisan rádinduljon?"

egészen más választ vonz, mint a "Mi kell a férfinak, hogy boldog és elégedett legyen a kapcsolatában?"

Az utóbbi előfeltétele persze, hogy a férfi abban a korszakában van, hogy kapcsolatot szeretne, és nem csak az aktuális "szerelme" tárgyának "enged", azaz azonosul terveivel tudat alatt.


Ez esetben az észlelt testi külsőt jelentősen átformálja a belső. A belső iránt vonzódunk és az teszi vonzóvá a külsőt is.

2018. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Aha minden pasi más, mégis a pláza szökevény akiért kajtattok. Aki meg ott van mellettetek, annyi, hogy nem a pót haj/köröm/cici/szempilla... világában él, az csak egy szürke legypiszok. Mert az nem olyan érdekes és sorolhatnám... Ja, vele ugyan el lehet menni ide oda, csak nem olyan jó mellette feszíteni, mert csak természetes
2018. aug. 5. 10:22
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

#8 És te milyen pasik után kajtatsz aranyom?? Eltudom képzelni.

Én is mondhatnám, hogy rendes pasikat kell megkeresni és nem felületes pasik után sírni meg gyakoris kérdést kiírni róluk..

Te is itt nem csinálsz mást, csak sír a szájad. Nem sokban különbözöl a leírt férfiaktól.

2018. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8 minek teszed fel a kérdést, ha már úgyia ennyire biztos vagy a válaszban?


Nyilván neked van igazad, de nekem pont az tetszik a barátnőmben a legjobban, hogy ninca rajta semmi mű. De még ékszerek se, amiket egyébként is útálok. Nem szoliztatja magát. Nem öltözik kihívóan. Egészségesen étkezik, ezért nincsen elhízva.l

2018. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!