Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen könnyű az életük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen könnyű az életük a nőknek? Nem kell küzdeniük semmiért, mégis mindent megkapnak. Ez nem igazságtalan?

Figyelt kérdés
Párkapcsolataikért soha nem kell tenniük egy lépést sem, csak kiválasztani a leghelyesebb udvarló pasit. Kiskorukban az apjuk tartja el, később a pasijuk, majd a férjük. Nem kell csinálniuk semmit, megkapnak mindent csak úgy, mégis nyávognak meg kényeskednek meg elégedetlenek. Ez nem bosszantó egy kicsit? 21/F
2012. febr. 13. 20:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

nem neked kell minden hónapba menstruálni, és nem neked kell gyereket szülnöd.. és nem mindegyik nő ilyen. -.-

inkább ásdelmagad.

2012. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Annyira ostoba vagy, hogy az már fáj!
2012. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Soha senki nem tartott el, mindenért meg kellett küzdenem. Ha meg olyan nőkkel kerülsz össze, akik csak nyávognak, kényeskednek meg elégedetlenkednek, akkor te választasz rosszul. Keress egy normális nőt, ne cicababákat, és akkor más tapasztalataid lesznek.
2012. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
71%

Én az ilyen nőket kerülöm.

Vannak olyan lányok akiket szeretek, azok kb ilyenek:

Dolgoznak, ha gyerekvállalásról van szó szülnek, aztán gyereket nevelnek mosnak főznek takarítanak, a családi környezetet megteremtik. Mindezek előtt tanulnak és a külsőre is fordítanak figyelmet. A párkapcsolatból kiveszik a részüket annyira mint mi férfiak.

Van ami a férfiak és van ami a nők dolga.

Sajnálom, hogy csak ilyen nőkkel találkoztál (:

2012. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Ök szülnek gyereket ,szenvednek vele éveken keresztül adnak neked kaját takritanak mosnak rád ,kisolgálnak egész éltedben,dolgoznak mind e melett és még sorolhatnám

Ugyhogy nincs igazad.

37/F

2012. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Összekevered a nőket a rib*ncokkal... A legtöbb normális igényes nő, nem is várja el, hogy a pasija tartsa el, hanem ő akar elmenni dolgozni. Én sem fogom sose hagyni hogy eltartsanak, inkább megyek én is dolgozni. Mellesleg azt hiszem kiskorában a pasikat is az apjuk tartja el, vagy tévedek? ...
2012. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem tart el a párom. Dolgozok. Mellette mosok, főzük, takarítok. Sokat teszek azért h jó legyen a párkapcsolatom és az ágyban sem csak fekszek. És amint mondták a nő menstruál, szül, szoptat, gyereket nevel

Egy hímsoviniszta balf vagy. Am ha már így vesszük, a pasik is csak kiválasztják a leghelyesebb csajt. Gondolom a korod után az F az fiúcskát jelent, mert egy férfi nem így gondolkozik

2012. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Hm nem tudom. Engem kiskoromba bántalmazott szexuálisan a nevelőapám, és amikor kiderült anyámra se senkire nem számíthattam.

Meg kellett küzdenem vele, hogy boldog életem legyen.

Most már hála Istennek férjnél vagyok, és igenis teszek a kapcsolatomért, dolgozok, nem tartatom el magam!


Szerintem az az egyetlen ami bosszantó, hogy te ezeket így gondolod.

2012. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 lila nyuszi ***** válasza:
7%
Németországban tényleg így van, itthon nem.
2012. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Köszönöm a férfiaknak a nők nevében, akik kiállnak értünk!

30/N

2012. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!