Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetném el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy a barátom újra belém szeressen? Az utobbi időben elhanyagol engem nagyon fáj. És szeretném visszakapni. Azzal hogy hagyjam el hagyjatok, mert akarom őt.

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Adjál neki extasy tablettát rögtön szerelmes lesz beled újra
2018. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez már kierőszakolásnak nézne ki. Vagy szeret téged így ahogy vagy, ilyennek amilyen vagy, vagy sem.

Örülnél ha megjátszaná, azért, hogy Na talán csendben lesz...?


Olyan nincs, hogy hol szeretem hol nem, ez nem egy húsleves...


Ne akarj semmit elérni! Ennek magától kell jönnie. Vagy nem. De ha nem szeret akkor tehetsz bármit mondhatsz bármit, maximum hazudni fog de szeretni nem fog jobban.


Szóval várd ki mi lesz a mese vége.

2018. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Végre valaki kiír egy nehéz kérdést, amit bonyolult megoldani, és erre persze csak szaros 2 válasz jön. A többi, ostoba, faeke egyszerűségű kérdéshez meg 20-30 válasz... Minek jártok erre az oldalra, ha nem akartok segíteni? Csak vitatkozni! Oltogatni!

Szóval, te lány. Ne csüngj rajta, hogy hiányozz neki. Mikor viszont érintkeztek, az legyen minőségi idő, hozd a legjobb formádat külsőre és jellemre egyaránt. Ne veszekedj vele, ne kapd fel a vizet, ne legyél féltékeny. És ne is fuss utána. Ne panaszkodj neki egy darabig semmiről. Legyél olyan, amilyen akkor voltál, amikor megismert. Amikor a legjobb formádba hoztad magad, csak mert végre randira mentetek. Amikor mosolygós voltál, és titokzatos. Amikor még semmi negatív nem hagyta el a szádat. Amikor még nem voltak sirámaid, panaszáradatod. Amikor még nem tetted szóvá, ha nem keresett, csak napi 1X. Szóval repítsd vissza magad a kezdetekhez, amikor még alig ismerted, csak tetszett, és meghódítottad.

2018. aug. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdést akár én is kiírhattam volna....


Egyébként a 3.-kal egyetértek, én is kipróbálom. :-)


Még annyi, hogy szexin öltözz fel akkoris, ha kettesben vagytok, hogy vizuálisan is kapjon élményt. :-)

2018. aug. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mondanám neki, hogy beszélgessünk egyet. Mert két oldal egy kapcsolat, és szegény felveheti a legdögösebb rucikat, ha a másik oldalon már csak hajszálnyi a kitartás. Persze ne ess neki, hogy miért ilyen veled, hanem add elő, hogy szerinted kicsit újra lángoltatni kéne a dolgokat, mit gondol, mit tehettek ezért? Főképp azért nem árt, mert ha megbeszélitek, akkor tök jó, de ha ne adj ég a párod már meg se próbál beléd szeretni újra, akkor érdemes elgondolkodnod, hogy van e okod törni mafad miatta.
2018. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm!!!
2018. aug. 6. 12:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad le, hogy együtt éltek-e és mióta vagytok együtt.


Egyébként nem ártana pár közös programot csinálni. Az ember hajlamos belekényelmesedni a kapcsolatba ha az már viszonylag hosszú ideje tart. Minden nap ugyanaz: meló, haza, evés, alvás stb. Megszokod, hogy a másik mindig ott van, kb lassan olyan lesz mint egy régi bútor és éltek egymás mellett.

Ilyenkor nem árt feldobni a napokat valamivel. Pl.mozi, vacsi, wellness hétvége, kirándulás, piknikezés stb.


Mi 15 éve élünk együtt és nálunk is be vannak vezetve ilyen apróságok. Pl.egy séta a parkban, amikor csak egymással foglalkozunk és nem az van, hogy otthon ülünk a kanapén, mert akkor tuti eszembe jut, hogy ki kell vinni a szemetet, meg kell etetni a kutyát stb. :D

2018. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!