Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neketek is ilyen hamar változn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neketek is ilyen hamar változnak az érzelmeitek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok szingli. Ez a szingliség nálam olyan, hogy 2 havonta, havonta valaki bepróbálkozik. Én nagyon hamar képes vagyok kötődni, szerelmes lenni vagy legalább is hasonló. Viszont az fura, hogy mindekin nagyon hamar túl teszem magam. Egyik nap szeretem a másiknap nem is gondolok rá. Persze okkal, jól teszem, de ez olyan fura. Ilyen mennyiségű érzelem és annak változékonysága. Normális ez? Veletek van ilyen?

22/l


2017. aug. 21. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális. Vagy csak ennyire szeretnél magad mellé valakit, és ha az illető már felejtős, túl is teszed magad . És ezzel az a probléma, hogy ha jön egy srác, akivel okésan elvagytok, nem feltétlen az ő társaságát és személyét fogod nagyon nagyon megkedvelni, csak hogy végre van valakid.

Tehát nem magát az adott srácot szereted, csak a nem-szingli helyzetet

2017. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talan meg mindig kotodsz a 2 evvel ezelotti pasidhoz es talan meg most is ot keresed masokban es ha talalsz vkiben vmit ami kicsit is ra emlekeztet, akkor egy kicsit beleszeretsz az uj emberbe, aztan rajossz, hogy csak a regi hianyzik es emiatt mar el is mult. Persze ez csak egy feltetelezes, nem tudhatom.


Vagy talan csak egy pillanatra bele tudod elni magadat egy uj kapcsolat kepzelgesebe, de rajossz, hogy valami hianyzik ezekbol az emberekbol es tovabb akarsz keresni, hogy megtalald a megfelelo tarsat.


Nem tudom, mi megy vegig benned ilyenkor, akkor lehetne valaszt adni erre, ha kicsit bele tudnek latni a fejedbe/szivedbe ilyen pillanataidban...

2017. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális.
2017. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne parázd túl, normális. Személyes tapasztalat alapján következtetek erre, ugyanis nekem volt olyan, hogy elutaztam, és az utazás alatt volt olyan srác, akivel nagyon egy hullámhosszon voltunk, bejött a stílusa, folyton poénkodtunk, kicsit megbizseregtette a belsőmet. Utolsó nap tiszta rossz érzéseim voltak, hogy vége... Nem fogom vele tölteni a napjaimat. És másnap, eszembe se jutott konkrétan. :D Egyáltalán nem hiányzott, ha láttam róla képet, semmit sem mozgatott meg. :D 21/N
2017. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!