Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A társadalom elvárja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom elvárja, hogy kapcsolatban legyen egy férfi, ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy egy férfinél elvárás, hogy legyen barátnője. Mert valahogy a társadalom azt sugallja, hogy ha sok pénzed van, sikeres vagy és van csajod, akkor vagy FÉRFI
2015. aug. 9. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így van. Higy miért, azt leírtad. :)
2015. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem elvárás. Se az, hogy egy nő kapcsolatban legyen, se az hogy egy férfi kapcsolatban legyen. Ettől függetlenül is lehet sikeres bárki. Ez már csak plusz, ha van valakid, legfőképpen neked, ha van valaki melletted, aki szeret, aki támogat stb.
2015. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint csak nem kéne hogy elvárás legyen, de én sokszor éreztem magamon a nyomást.
2015. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nőknél inkább elvárás.

Ha már elmúltál 30, és még nincs férjed és gyereked, néha úgy néznek rád, mint az UFO-ra.

2015. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem annyira elvárás szerintem, inkább csak túl van reklámozva, valamiért szinte mindenkinek meggyőződése hogy csak párban lehet teljes életet élni és nem tudják elképzelni, hogy valakinek ne hiányozzon. Mint az aktuális divatőrületek, amikre mindenki rákattan, csak ez állandó
2015. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Kit érdekel, hogy mi az elvárás? Én általában direkt szembemegyek az ilyesmikkel (legtöbbször nem tudatosan), a fene se akar a "nyájhoz" tartozni...magamat degradálnám le vele saját magam előtt.
2015. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lesz@rom a társadalmat. Nem miattuk élek, hanem magam miatt.
2015. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!