Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha csak jófejnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha csak jófejnek tartotok egy lányt/nőt, akkor is előfordul, hogy több napon keresztül (reggeltől estig) chateltek vele?

Figyelt kérdés

Nem erőltetjük a beszélgetést, volt, hogy azt hittem, hogy egy téma után már nem fog tudni mit írni, de ő feldobott egy újabb témát.


Nekem egyre szimpatikusabb a srác, ezért kíváncsi lennék, hogy más férfi mit gondol erről az esetről. Huszonévesek vagyunk, a munkatársam, de egy nagy cégnél dolgozunk, rengeteg az alkalmazott, így nem is mindig van alkalmunk személyesen beszélni. Ha mégis, akkor is kb csak a munkával kapcsolatban váltunk pár szót.


2018. aug. 13. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Női szemmel mondom, hogy van férfi aki jófejnek tart sokat beszélgetünk sőt sokat lógunk eggyütt, de nem kell semmit belegondolni mert csak barátok vagyunk.

Ha csak simán beszélget veled akkor annyira mégse vagy jófej, hogy akár rendes barátságot kialakitson veled ahol esetleg néha közös programotok is legyen.

2018. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es: Vannak fiú barátaim, tudom, hogy milyen egy ilyen barátság. Azt viszont 4 nap chatelés után, úgy, hogy nem részleteztem minden egyes beszélgetésünket, de te megállapítod, hogy nem lehetek olyan jófej, kicsit erősnek tartom. Egyébként nagyon sok dologról beszéltünk eddig, nem is gondoltam, hogy ennyi közös témánk lehet.
2018. aug. 13. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:

én értem, hogy neten elvagytok

de az még nem biztos ha élőbe csinálnátok programot akkor is így ellenétek mint neten

neten teljesen minden más és személytelen

2018. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem erről még felesleges és korai beszélni, mivel csak pár napja kezdtünk el igazán beszélni. Ebből eddig 2 olyan nap volt, amikor munkahelyen is tudtunk beszélni, korábban nem is találkoztunk, csak nagyon ritkán. Szóval én nem az esetleges közös programok esélyére vagyok kíváncsi, hanem hogy más férfiak szoktak-e ismerkedéskor rögtön ennyit chatelni valakivel, ha amúgy esetleg nem akarnak az illetőtől semmit.
2018. aug. 13. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:

De ezt senki nem fogja tudni neked megmondani.

Mivel minden férfi más.

Van aki ír csak unalomból is van aki nem akar semmi komolyat de azért megdugna és ír.

Van aki komolyat akar,most ezt neked senki más nem fogja tudni megmondani csak az idő, idővel majd kiderül téged hova sorol.

2018. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak azzal beszélgetek ennyit, akitől akarok is valamit.


De nem ismerem a többi férfi mit tesz.

2018. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!