Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyen molett lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen molett lányként önbizalmam a tökéletes testű barátom mellet?

Figyelt kérdés
Kifejezetten szép az arcom, de van rajtam fölösleg. A barátom vékony, magas, álomszép teste van, és jóképű is. Nincs kövér fétise vagy ilyesmi, csak szerinte arányos vagyok és csinos, és öt ezt beindítja. Volt előttem tök vékony barátnője is. Amúgy sokat fogytam már, csak állandóan azon gondolkodom, hogy mit gondolhatnak az emberek, hogy miért van velem? Olyanokra gondolok, hogy azt mondják magukban, hogy szegény srác biztos impotens vagy tok kicsi neki, hogy nem lett jobb csaja stb :(
2018. aug. 14. 10:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Mit foglalkozol más emberek véleményével?:D


Inkább rejtsd, hogy boldogok vagytok:)

Igy is észre fogják az emberek venni, hogy nagyon szeretitek egymást, de kicsit könnyebb dolgotok lesz a sok iriggyel.


Nekem is volt ilyen partnerem, és mindenki aki ismert minket azt hitte, hogy a felesége vagyok, pedig sosem láttak minket az utcán nyalni-falni egymást:)

2018. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
En is ugyanilyen helyzetben vagyok, de nagyon sokat dícsér a párom és felvállal, fogja a kezem az utcán, a barátai előtt, a szülei is nagyon kedvelnek. Nekem is van önbizalomhiányom, de egyszerűen nem érdekel, ha valaki rosszmájú, boldog vagyok vele és kész
2018. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%

Na, mondom én, hogy minden nő foglalt 20-40 között, minegy az alkata.


Fordítva viszont nagyon nem, ott alap beugró a tökéletesség. Hát ez nagyon fair.


Amúgy ne foglalkozz senkivel, mivel nő vagy, bármit elérhetsz a világon.

2018. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Utolsó értem én, hogy frusztrált van, de ne itt éld ki. Magam alatt vagyok és ez a stílus most nem segít.
2018. aug. 14. 11:01
 5/20 anonim ***** válasza:
9%

#4


Félig igaz, de ettől fügetlenül sajnos tényleg így van, ami viszont engem kerget depresszióba, mert soha nem lehetek tökéletes, mint pl. a barátod, vagy bármelyik nő barátja.

2018. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Van olyan akinek a párom kifejezetten ronda. Számomra tökéletes, másnak nem feltétlenül. Kérlek ha nem tudsz a kérdésre válaszolni hagyd abba, mert nincs erőm más bájával is foglalkozni, épp elég a sajátom.
2018. aug. 14. 11:04
 7/20 anonim ***** válasza:
7%
Örülj, hogy nő vagy, más teendőd nincs.
2018. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Most ezt miért kell? :(((( Komolyan inkább leállitom a kérdésről az értesítéseket. Sziasztok
2018. aug. 14. 11:19
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Számomra tökéletes, másnak nem feltétlenül"


Ugye tudod, hogy ez rád is igaz? Sosem leszel mindenki szemében jó nő, de a saját döntésed, hogy te elfogadod-e magad vagy sem, mert hidd el, a barátod sem véletlenül vonzódik hozzád, vagy azért, mert aberrált lenne.

Miért foglalkozol vadidegen emberek véleményével? Mit számít az neked, hogy ki mit gondol magában? Vagy félsz, hogy elbizonytalanítják a barátodat? Ennyire nem bízol az érzéseiben?

Az önbizalom belülről fakad, nem kívülről. Gondolhat bárki bármit, nem a kilóid határozzák meg az értékeidet, és senkinek sincs joga mások párkapcsolata felett ítélkezni. Önmagában megteheti, de ez nem fog kihatni rátok - jó esetben. Ha mégis, akkor ez nem egy őszinte kapcsolat. Egy kövér nő szerinted nem lehet értékes? Vele senki se akarhat lenni, csak akkor, ha "nem jut neki jobb"?


Ha ennyire problémás az önértékelésed, nem ciki pszichológushoz fordulni amúgy.

2018. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%

#9


Ami sokat nem használ, sajnos, kivéve ha vérprofi az illető, de általában nem. A pszichológusnak nem érdeke, hogy megjavulj, mert akkor ki viszi majd a lóvét...? Ezért nehéz olyat találni amelyik annyira jómódú, hogy ne érdekelje már a pénz.

2018. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!