Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet egy kapcsolat 6-7 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat 6-7 év korkülönbséggel a làny részére?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy itt van-e ilyen hogy a làny idősebb pàr évvel mint a fiú, és hogy jöttek össze.

Röviden az a helyzet hogy tetszik egy làny aki aki "sokkal" idősebb, de nem tudom hogyan tudnám tudtàra adni, mert ő csak barátként tekint rám.

+17-nek nézek ki...

21/F



2018. aug. 14. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten akarjàtok és nyitottak vagytok erre, akkor persze működhet a dolog:). Nàlunk csak 3,5 év van ez igaz, de semmit nem szàmít. Szeretjük egymàst, passzolunk, egyikünket se érdekli, hogy nőként én vagyok az öregebb. 8+ éve vagyunk együtt, idén lesz a 7. hàzassàgi évfordulónk:). Netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg. 32/N, 29/F
2018. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Részemről meg próbàlnàm, csak nem tudom ő hogy viszonyulna ehez.. Mert neki több kapcsolata volt már idősebb fiúkkal, nekem olyan igazi nem is volt. De most érzek ilyet elsőre. Mintha bele szerettem volna. De nem hiszem hogy működne, mivel egymás ellentétei vagyunk, meg én gyereknek nézek ki, ő meg egy kész nő. Meg persze mit szólna a baráti társasága, szülei, stb.

De az se fog menni hogy távol tartom magam tőle...

Nem tudom mit tegyek. Köszi a választ azért. Sok boldogságot nektek! :)

2018. aug. 14. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 évvel vagyok idősebb a férjemnél. 20 éve vagyunk együtt. Én a helyedben elmondanám neki az érzéseimet. Túl rövid az élet ahhoz, hogy ábrándozz valakiről. Zárd rövidre mihamarabb. Nálunk én voltam az, aki kezdeményezett.

A szülők, ismerősök, rokonok érdekes téma, meg fogsz lepődni a véleményeken.

2018. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemsokára fogok szakítani a barátommal emiatt. Elméletben működne a dolog a korkülönbség ellenére is. De képtelen megadni azt a fajta figyelmet amire én vágyom. Amikor két ember igazán partner. Inkább csak vmi szobanövénynek néz amit néha nem árt meglocsolni, illetve amikor puszikára, szeretgetésre van szüksége. Amúgy a haverok a haverok, mindig azok a fránya haverok. Nála mondjuk más problémák miatt is lehet ez, időt kell még hagyni neki, én ezt megértem. Amúgy sajnálom mert jól elvoltunk és tudom h komolyan gondolta. Nem volt unalmas vele.


Inkább az a kérdés h a lány komolyan tud e venni téged, én nagyon sokáig nem tudtam.

2018. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. Ő már másra vágyik miny én, többet meg élt. Csak azt sajnálom hogy lehet a barátságot is meg kell szakítanom vele, mivel más lányra most nem is tudok gondolni.
2018. aug. 16. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem ha csak barátként tekint ràd akkor hagyd .Vonulj vissza ha többet érez akkor megkeres .De ha nem birod cérnàval elmondod neki legfeljebb ő mobdja ki hogy ne legyen baràtsàg .
2018. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!