Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szeressek a barátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek a barátomba újra és újra?

Figyelt kérdés
Eddig minden harmonikus volt köztünk, mig közénk nem állt egy harmadik, aki felkorbácsolta az érzelmeimet, sőt, talán manipulativ módon is... Ő azt mondta, hogy vele boldogabb lennék ha nem hazudnék magamnak-ezt nevezem én manipulálásnak, hiszen alig ismert, csak neten váltottunk pár szót, ennyi. Igaz talán, hogy egy kis távolságra lenne szükségünk. Nem akarom hogy tönkremenjen a kapcsolat közöttünk, lehet, furcsán hangzik, de még párkapcsolati terapeutára is gondoltam (ami tuti nem tetszene egy pasinak sem). Talán csak most kezdek rájönni, arra, hogy egy kapcsolatért igenis tenni kell, hogy működjön, pedig hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy nyugodtan hátradőlhetünk és minden megy magától, hogy semmi nem veszik el... Mekkora illúzió... A szerelemmel talán, ugyan ez a helyzet. Valahol, kezdtünk eltávolodni, kevesebbet beszélgetni mély dolgokról, csak neteztünk egymás mellett, mint 2 idegen. Talán magától értetődő, hogy ilyenkor egy harmadik fél pótolja azt, ami elveszett. Részemről, hiányzott a kezdeti szikra, a mélység, a titokzatosság. Neki ezt elmondtam, és tenni kell valamit, hogy újra lázba hozzon... Sok lett ez nekem hirtelen. :(

2018. aug. 17. 13:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt szeretném, hogy újra felfedezzek benne egy vonzó tulajdonságot, hogy újra görcsöljön a gyomrom, amikor meglátom. Szeretnék vele ismét harmóniában lenni érzelmileg, 3 hete legalábbis, úgy voltunk, ha egy idegen nézett ránk, mondta, hogy csak sugárzik belőlünk. Most pedig... Hirtelen minden felborult bennem... :(
2018. aug. 17. 14:01
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Minden no ilyen mint te. Egy ido utan megunjak a pasit. Es kell az uj. Tipikus.
2018. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 adom
2018. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!