Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szerelmes belém mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes belém mint kiderült?

Figyelt kérdés
Csak szeret. Ugyanakkor velem tervezi a jövőjét. Házasság gyerek stb. Mi ebben a logika??
2018. aug. 18. 06:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Logikusnak éppen logikus lehet, hiszen a szerelem úgyis elmúlik.
2018. aug. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki ez így megfelel. Amúgy ha házasságot tervez, akkor bizonyos értelemben igazinak tekint. Te elvárod hogy rajongjon?
2018. aug. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én azt szeretném ha szeretne és szép életünk lenne. Szerintetek ez nem baj? Olyan fura, én szerelmes vagyok belé.


De mi van ha egyszer jön neki egy szerelem és hoppon maradok.


Soha egy lánnyal sem tervezett ilyen komolyan azt mondja. És a tetteiben is látom ezt.

2018. aug. 18. 07:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a komolyság a döntő. Nyilván fura, hogy emellett józan tud maradni, és nincs elvakulva a szerelem miatt. Nem lennél védve akkor sem, ha full szerelmes lenne. Akkor meg lehet, hogy te fordulnál el tőle, mert neked lenne sok, és nem lenne előtted férfias... vagy nem éreznéd valósnak, hogy ennyire rajong érted. Én így jártam, csak mondom...
2018. aug. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4es nagyon jót írtál. Köszönöm, elgondolkodtatott.
2018. aug. 18. 08:36
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem maradnék így együtt.

Mert ha egy nap szerelmes lesz valakibe, téged gondolkodás nélkül elhagy.

2018. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg, hogy veled tervezi a jövőjét! Amúgy a férfiak sokszor még maguk se tudják mit éreznek pontosan... A szerelemet is összekeverik a rajongással. Megnézném mit szólna, ha bejelentenél egy szakítást neki.

Az a lényeg, hogy te szerelmes vagy belé! Ezt mutasd is ki neki elégszer, ha ez nem győzi meg, akkor semmi.

2018. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elmondása szerint már nagyon régen nem volt szerelmes és igazából senki se fogta meg. 7 éve.. Nem is volt kapcsolata csak csajozott


Aztán találkoztunk.

2018. aug. 18. 11:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy jöttem a párommal össze, hogy nem volt rózsaszín köd. Előtte volt egy óriási csalódásom és érzelmlileg kiégtem. Őérte rajongtam, a páromat csak szerettem. Utóbbi mégis sokkal jobban elmélyült és kialakult az igazi szerelem, amikor valóban a másikat azért szereted aki és nem csak egy rózsaszín fellángolás. Ez a különbség. Így valóban azért van az ember a másikkal, mert őt akarja. Örülj inkább, mert ez nem a külső érdemeidnek szól, hanem a belsőnek, ami sokkal fontosabb!
2018. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!