Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakibe szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe szerelmes vagyok, észre fogja venni hogy nem csak tetszik?

Figyelt kérdés
Nem, megmondani nem szeretnem még.

2018. aug. 15. 10:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy le lehet tagadni, ha valaki fülig szerelmes. Ahhoz nagyon komoly színészi vénák kellenek.
2018. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%

Abszolút érezhető, észre vehető, ha egy légtérbe vagytok. Ha pedig nagyon közel álltok fizikailag egymáshoz, akkor még a félénkebb egyedet futásra is készteti, és mi hamarabb hátrább akar húzódni a fizikai közelségből:D


Lásd: oh my Venus-vágyakozó debella c. részét:DD

2018. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha közeli kapcsolatban vagytok, akkor észre fogja venni, igen. Legalábbis én észre szoktam.
2018. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem, épp hogy nem állunk közeli kapcsolatban. Ha nem veszi észre én megölöm magam.
2018. aug. 15. 11:01
 5/24 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod meg neki, akkor max. találgatni fog. De nem fog veled komolyan számolni, főleg azt nem fogja gondolni, hogy több is amit érzel, mint szimpátia.
2018. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az en lehetnek olyan esetek, hogy nem lesz benne biztos, hogy csak tetszel neki vagy szerelmes vagy belé...
2018. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha nem álltok közeli kapcsolatban akko miért zavar, hogy nem veszi észre?

Már bocs de lehet nem is érdekled és szándékosan szemet huny afelett, hogy beléhabarodtál.


Csak a filmekben működik, hogy a másik észrveszi, hogy érdekel téged és varázsütésre megakar jobban ismerni a valódi éned miatt.

2018. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem nézek ilyen filmeket, na igen. Tudom hogy ez az én problémám. Tisztában vagyok vele.
2018. aug. 15. 12:11
 9/24 anonim ***** válasza:

8 *Nem nézek ilyen filmeket,


Pedig bánhatod, mert ebben meglehet látni, hogy mire kellene a pasiknak figyelni:D és hogy viselkedik egy rejtőzködő, de érző kezdődő szerelmes nőci.

2018. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nagyon nehez leolvasni a jeleket, sajnos!

Van aki direkt elrejti...

2018. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!