Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen véleménnyel vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleménnyel vagytok arról a lányról, aki nyitott kapcsolatban akar élni? Sőt, akár poligámiában is talán.

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Kukázni való, nőnek nem nevezhető hulladék, mindenki kapca rongya.
2018. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon egyszerű: ha féltékeny vagyok rá, akkor gond, ha nem vagyok rá féltékeny, akkor nem gond. Nincs ezzel semmi probléma.
2018. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Jól teszi. Őszinte, realista csaj. Nekem sem kell ez a monogám kapcsolatnak nevezett képmutatás, amiben titokban, egymás háta mögött qrogatnak félre a felek.
2018. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Igazából semmi extra véleményem nincs. Mások az igényei.

Azt tudnám neki mondani, hogy olvassa a Sokszívűt Szurovecz Kittitől. A poliamoriáról szól.

2018. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nincs ezzel baj, csak mondja el a patrnerének őszintén, ne titokban legyen poligám. Én nem tudnék ilyen kapcsolatban élni, de nem ítélem el azt aki erre vágyik és tényleg őszintén beleáll ebbe. Találjon magának való partnert.
2018. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Támogatom. èn is lennèk ilyenbe több nővel.

28/f

2018. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Semmi véleménnyel nem vagyok róla.Mindenki olyan életet él amilyet akar.


Ezt az elején elmondja mikor megismerem, és ő megy jobbra én meg balra.

2018. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Az ember alapból poligámnak lett teremtve!

A nyitott kapcsolat korrekt, mert nem terheli a hűség terhe.

Tapasztalataim szerint az emberek ebben a témában mást mondanak és mást tesznek: mindenki félredug a másik háta mögött, miközben fennen hirdetik a hűség csodáját...

Élj a saját elvárásaid szerint!

2018. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lilith1994 ***** válasza:
45%

Nem hinnem hogy mindenki felre megy. Pl nagyszüleim 45 evig voltak házasok (majd papqm meghalt trombozisban lényegében ) es mind a ket fel hűséges volt.

En is mindig hűséges fajrlta voltam es a tobb emberrel folytatott kapcsolatot egy idoben nagyon elítélem es hanynom kell tole ...

2018. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy nem egymást keressük.
2019. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!