Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az apam latni se akar azota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apam latni se akar azota miota rank nyitott a baratommal megis mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szomszed fiuval mar egy ideje jarunk (lassan egy eve) de meg semelyikunk nem mondta el a szuleinek. Hozzank altalaban minden fele hulye indokkal jott at h egyutt legyunk. Elnezve a szuleimet nem sejtettek semmit. A baratom szulei mar egy ideje gyanakodtak de az enyemek nem. Epp a hetvegen akartam elmondani nekik amikor penteken apam rank nyitott szex kozben.. Mondanom sem kell h amikor elkezdtuk meg nem volt otthon raadasul pont most felejtettuk el bezarni az ajtot is. Szoval pont most kellett rank nyitnia. Nagyon kiborult nagyon nagyon a baratomnak kb. neki esett es ha nem ugrom kozejuk osszeverekedtek volna. Azota a duhe atment nemasagba es mint aki latni sem bir. Fogalmam sincs hogyan bekithetnem meg.. En tenyleg elakartam mondani nekik de apam vilageleteben ruhelte ha egy srac kozelit felem es feltem h veget vetne a dolognak koztunk. Fogalmam sincs mit tegyek.

18L



2017. szept. 3. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom minden apa életében elég nagy töréspont amikor megtudja, hogy a pici lányát akit még ő pólyázott vitt el állatkertbe meg vett neki játékbabákat már férfiak dugják. El tudom képzelni az milyen rossz lehet, ha ezzel szembesül is.

Majd megenyhül, ennyi. Az ő dolga, nem a te feladatod magyarázni neki, hogy 18 éves vagy és már hajt a vágy. Ő is volt 18 éves szóval tudnia kellene milyen csak ugye tudja, hogy a férfiak milyenek és főleg mi vezérli őket, de ez van.

2017. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
pucérak voltatok az apád meg neki rontott a pucér krapeknak? rugd már tökön
2017. szept. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
99%

mennyit látott apád? már aktus közben voltatok, látott téged meztelenül?

neki ez sokk.

kb. olyan, mintha te nyitnál apádékra, mikor szexelnek.

2017. szept. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Apád agyilag és lelkileg is súlyosan gyerek szinten van. A viselkedése egy háromévesnek felel meg, és még téged is annak kezel.

Nem irigyellek miatta, mert nem sokat lehet egy olyan szülővel kezdeni, aki csak a legdedósabb, legagresszívabb konfliktuskezelési módszereket ismeri. Hol nyíltan (nekiugrott a barátodnak), hol passzívan (duzzog és nem szól hozzád). Konkrétan azért érzi sértve magát, mert te felnőttél és szép lassan felnőtt életed lesz. Ha megkérdeznék, bizonyára azt mondaná, hogy téged félt, de ez valószínű nem igaz. Egyszerűen csak komoly gondjai vannak az elengedéssel.

Egy idő után elkezded teljesen a magad életét élni. Minél előbb, annál jobb, mielőtt még jobban sérülsz.

2017. szept. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én leülnék vele és elmondanám, hogy igen, hibáztam, nem mondtam el a dolgot, de magát okolja, mert kb lehetetlen lett volna felvezetned neki, hogy van barátod, mert tudod, hogy hogy reagált volna, ezért is féltél elmondani.

Nem normális, hogy egy éven keresztül titkolnod kellett.

Szerintem most kicsit jegeljétek a dolgot és te járj inkább át a szomszédba hozzá.

És mondjátok el az ő szüleinek és a te anyukádnak is ha még nem tudja.

Fiatal felnőttek vagytok, semmi szégyelnivalló nincsen rajta, hogy együtt vagytok.

Pár évtizede tök normális volt, hogy ennyi idősen házasodtak és gyereket szültek. Nem vagytok annyira kicsik már, hogy egy sima kapcsolatot ne vállalhassatok fel.

2017. szept. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A szüleid nem engedik, hogy 18 évesen párkapcsolatod legyen, vagy utálják a szomszéd fiút, vagy mi az oka annak, hogy egy éve titkoljátok, hogy jártok?
2017. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Az van, hogy az apák többsége nem nő fel a lányával együtt és még 18 évesen is az érintetlen kis pici leánykáját akarja látni minden áron a lányában. Csakhogy ez nem normális dolog, mert az érintetlen pici kis lányka út közben felnő. Apád pedig megrekedt valahol és nem akarta elfogadni, hogy felnőttél és dugják a kis p_nádat.
2017. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem inkább azért akadhatott ki ennyire, mert titkoltad a párkapcsolatot. Mármint nem konkrétan, hanem hogy oké, ismeri a srácot, oké, szokott nálatok lenni, de tudomása szerint neked semleges.

Erre ott találja az ágyadban.

Ebből így vaktában az első reakció az, hogy baromira könnyen kapható vagy, a srác meg nyilván kihasználta a helyzetet.

Ilyen okból jogos (az ő szempontjából), hogy nekiment a srácnak, meg az is, hogy benned csalódott.


Én leülnék vele, és elmondanám az egész történetet, így, őszintén, ahogy itt le van írva. Hogy együtt vagytok már egy ideje, csak féltél, hogy megromlik köztük a viszony, stb. És hogy sajnálod, hogy így kellett látnia, de felnőtt nő vagy, a sráccal komolyan terveztek, nem csak úgy lekapott a lábadról.


Ha erre sem változik a szitu, akkor nincs más, az idő majd megoldja.

2017. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy nem lehet, hogy azért akadt ki ennyire, mert nem tudja, hogy jártok? Lehet csak azt hiszi, hogy kötöttségek nélkül összejártuk dugni és egy ribinek tart.
2017. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem legközelebb zárd be a szobád ajtaját... Akkor nem érhet ilyen meglepetés. :) De ha apud mégis betöri az ajtót, addig van időtök 1-2 ruhát magatokra rántani...

Vagy ezentúl járj te a sráchoz. :) :) Ajtót ott is zárjátok azért! :)

2017. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!