Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú úgy akar összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú úgy akar összejönni velem, hogy nyitott kapcsolatba legyünk akkor érezhet egyáltalán irántam bármit is?

Figyelt kérdés
Viszont nagyon szeretne "járni" velem minden nap keres és érdeklődik felőlem - én is összejönnék vele, de ha ilyen áron akkor eléggé meggondolandó .

2014. szept. 20. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Minimum tetszel neki, de lehet már beléd is szerelmesedett. Nem mindenki úgy jön össze a párjával, hogy szerelem van első látásra, van akinek idő közben alakul ki.
2014. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nemi vágyat?
2014. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem - ezen nincs mit túlmagyarázni, ha már az elején úgy van vele, hogy másokat is meg akar dönteni, akkor kár a szexnél tovább gondolni a jövőtöket. Előfordulhat, de előbb fog a fejedre esni egy kád.
2014. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja h nyitott... bocs, nem olvastam
2014. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne érezhetne? Bár az biztos hogy nem szerelmes beléd.
2014. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érezhet persze csak hosszútávú monogám kapcsolatot ne várj tőle. Én fénysebességgel küldeném a francba, de ez a te döntésed ha nem zavar hogy másokkal is le fog feküdni vágj bele. Ha zavar, akkor ne "járj" vele.
2014. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:
Ha te szerelemre vágysz akkor hagyd ezt a srácot a rákba. Önző dolog amit csinál. Persze ha te is ilyen önző vagy, akkor hajrá, csináljátok csak :)
2014. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!