Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar továbblépni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar továbblépni, fél tőlem?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, akit ismerek néhány hónapja egy közös ismerős által. Nagyon gyorsan összenőttünk, sok időt töltöttünk együtt, sok helyen voltunk. Minden nap sokat beszélgettünk, ébredéstől elalvásig. Mindig simogattam, ölelkeztünk, volt köztünk szex is, és nagyon jól kijövünk, de eddig már kétszer szerettem volna továbblépni, mégis mindog azt mondta, hogy én csak a barátja vagyok, a bizalmasa, közben meg azt hangoztatta, hogy több gondoskodást kapok tőle, mint az apja. Nagyon sok aprósággal a kedvemben járt, mégis megtorpanunk. Azt mondta, hogy ne csinálhatunk rendszert a szexből, mert meg fog billenninérzelmeg, és nem lenne jó vége, ha kapcsolatba kezdenénk...Ennyire félreertelmeztem volna? Egyelőre ott tartunk, hogy begőzöltem és leléptem...

2018. aug. 19. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy ez nem csak barátság, hiszen pont azt csináljátok, amit egy kapcsolatban (közös időtöltés, beszélgetés, gyengédség, szex). Innentől kezdve nem értem a lányt, miért mondja ezt barátságnak. Vagy minden barátjával ezt csinálja? Vajon miért kertel, hogy nem akar többet, holott már a több állapotban vagytok?
2018. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annyi helyzetben voltam mar, es ugy gondolom, hogy eddig azert jol tudtam dekodolni a noktol erkezo jeleket, es kapcsolatokban sem

kaptam messze ennyi figyelmet, mint tole,

de akkor mi utott bele? Kenytelen voltam azt mondani, hogy felszivodom, mert ez igy nem mehet, de rettentoen hianyzik. A pasikon kivul a legutolso dolgarol beszamolt nekem, minden szabad perceben csak beszelgettunk. Volt, hogy 5 percre mentunk, de orakig ott ultunk es dumaltunk. Ha bulizni ment nelkulem, rendszeresen jelentett, pedig nem is kertem, szoval en ugy vettem le, hogy o is jobban kedvel, de akarhanyszor ezt nyomatekositottam, marmint hangot adtam az erzeseimnek, visszahuzodott..:(

2018. aug. 19. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátság extrákkal

Nem hallottál még róla?

2018. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hallottam, de érthetetlen a működése, mármint akkor nálunk megdőlt :)
2018. aug. 19. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Én két hónapig mondogattam ugyanezt a "barátomnak". Mondjuk én a szex témába bele sem folytam. Nem volt alkalmas, nem éreztem alkalmasnak párkapcsolatra, hiába akarta nagyon. Sokkal fiatalabb, stb, stb. Egy világ választott el. Aztán beleszerettem. Azóta együtt vagyunk.
2018. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet csak fél kimondani azt, hogy kapcsolatban vagytok mert akkor valószínűleg kötöttnek érezné magát és meglehet, hogy ettől tartózkodik. Ne torpanj meg, csak folytasd amit eddig a végén azt veszitek észre, hogy tényleg együtt vagytok és nem csak barátként.
2018. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!