Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a lány barátommal nagyon jól megvagyok, meghittebb helyzetben hagyta, hogy megcsókoljam, legalábbis az ajkára, egy hosszabb csókot adjak, mégse akar továbblépni?

Figyelt kérdés
Mikor felvetettem a kapcsolatot nem akarta, de azóta is hagyta, hogy megcsókoljam.
2015. jún. 20. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél, hogy nem fog működni a dolog kettőtök között és inkább maradjon ilyen a kapcsolat mintsem rosszabb legyen.
2015. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy ember a barátjával nem csókolózik. Mert ha csókolózik vele, az már nem barát:D
2015. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megmondhatnád neki,hogy fiú,és lány közt nincs barátság.Bátran lépjen ő is tovább,mert barátságból nagyon szép szerelem lehet.
2015. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De ez így nem maradhat.... !


Nem járunk, de én nem tudnám elviselni, hogy más fiú csókolgassa.

2015. jún. 20. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jelent semmit a csók, csupán élvezeti cikk. Tudod, dugópajtik is vannak a világon... Pillanatnyilag te az vagy :(
2015. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eleg szegeny lelkivilagu lehet az az egyen akinek eleg egy dugopajtas.
2015. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A dugópajtás úgy működik, hogy összejártok dugni (ez eddig igencsak evidens), de amint valamelyik fél érez valamit valaki iránt, ennek vége.


Tehát nem arról van szó, hogy nem kellenek érzelmek. Pusztán arra szeretnék rávilágítani, hogy ha a haverom meg akarna csókolni, hogy mindkettőnknek jó legyen, én hagynám neki úgy is, hogy nem érzek többet barátságnál.

2015. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anzel Mus válasza:
:D Olyan érettek itt az emberek. Barátok nem csókolóznak. Csak a kevés önismerettel/tapasztalattal rendelkező emberek, vagy a sekélyes érzelmi világú emberek dugópartiznak. Aki már felnőtt értelmileg és érzelmileg, és tud kötődni egészségesen, az nem dugópajtizik. :)
2018. jún. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!