Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy személy, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy személy, akivel barát lettem, de emiatt piszkosul megharagudtam rá az normális?

Figyelt kérdés

Pontosan nem tudtam hogy írjam ki a kérdést, a lényeg hogy van egy személy, aki többször is szívességet kért tőlem, én meg mint jó fej viszonzatlanul segítettem neki többször is.


Ebből adódóan barátok lettünk, de én kicsit beleszerettem, mivel rengeteget flörtöltünk.


Ő párkapcsolatban él, ami még a kisebbik gond, a baj inkább az, hogy manapság velem, de csak velem, egyik nap jó fej, másik nap bunkó. Kicsit szar érzés, hogy csak akkor lehet flörtölni, ha épp nem "menstruál".


Úgy érzem mintha valamiért haragudna rám, de én meg emiatt haragudtam meg rá piszkosul, mert egy csomószor hanyagol. Mikor ezt feldolgoznám, másnap meg egész nap rajtam lóg.


Én nem értem ezeket az embereket, miért van az, hogy mindenki aki tökjó fej velem, és elhinném hogy legalább barát, és nem egy negatív ember vagyok a szemében (ha nem is akar tőlem semmit), teljesen kiábrándít ezekkel az ok nélküli leugatásokkal, miközben épp egy szívességet adtam előtte.


Annyi biztos, hogy nem csak a szívességek miatt vagyunk barátok. (vagyis nem szimpla kihasználás)


Mi lehet az okozója a dolognak? Leginkább női válaszokra lennék kíváncsi, mert ők valahogy jobban beletudják magukat képzelni ebbe a helyzetbe. (én férfi vagyok).



2013. ápr. 26. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magára mérges az illető, mert valószinűleg beléd szeretett és nem tudja helyén ill. lekezelni a dolgait.Önmagát okolja a kialakult helyzetért.
2013. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.-nek igaza van, főleg, hogy párkapcsolatban is él a leányzó, abból meg nehéz lehet kilépni, ha meg sem romlottak a dolgok, csak egyszerűen irántad intenzívebben érez...


17/L

2013. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

annyit tudok, hogy elég érzelmes típus. Láttam már sírni, régebben mikor veszekedett az anyjával telefonon.


Arra én is gondolok, hogy ha szakítana, akkor az neki érzelmi trauma lenne, de egyelőre ilyet én még nem kértem, se nem kérnék, csak ha ő is akarja. De szerintem ha számítana rám, hogy mellette lennék, akkor csak bátrabban kezelné a dolgokat. Vagy nem tudom.

2013. ápr. 26. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem működik minden olyan jól a mostani párkapcsolatában.

Lehet nemtudja eldönteni mit érez.

KÉrdezd meg mi a baja olyankor amikor szar kedve van.

Közeledj hozzá, de csak apránként.

A kulcssszó: lépésről lépésre

2013. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3 Ahhoz, hogy váltson, téged nagyon stabilnak kéne tudnia maga mellett.
2013. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megkérdeztem. azt mondta általában mindig hogy "szar napja van".


ezt még el is hinném, ha tudnám nem hazugság, mert más barátaival (akár más fiúval is), tök jól elvan. Persze vele nem flörtöl csak beszélgetnek mivel régi barátok.


Ha meg ilyenkor nagyon erőltetem a dolgot, akkor mindig az van, hogy minden apróságból gondot csinál. Nem akarom leírni ma is mi volt, mert erről már tuti magára ismerne ha olvasná.

2013. ápr. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!