Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan reagálnátok erre a szituációra? Kínos lenne nektek, zavarba jönnétek tőle?

Figyelt kérdés

A történet nagyvonalakban az, hogy még szinte gyerekként, 13-14 évesen nagyon szoros barátságban voltam egy fiúval, naponta órákat beszélgettünk, mindent tudtunk egymásról (tartott ez kb. másfél évig). Utána viszont én elkezdtem többet akarni tőle, és emiatt megszakadt a kapcsolat, mert ő csak barátságot akart (így utólag szerintem akkor ő még annyira gyerek volt, hogy nem is nagyon érdekelte az ilyesmi). Azóta (már több mint tíz éve) nem is hallottunk egymásról, de tudom, hogy ezután még viszonylag sokáig foglalkoztatta ez őt is, érdeklődött utánam a közös ismerősöktől stb.


Most viszont szeretném megkeresni, de nem tudom, mennyire lenne ez jó ötlet. Nem akarok tőle semmit, csak pusztán kíváncsi vagyok rá, hogy mi történt vele azóta, milyen most az élete, mert tényleg nagyon jóban voltunk. Arra is gondoltam, hogy esetleg bekavarhatok és kellemetlen helyzetbe hozhatom, ha most van valakije, de Facebookon nincs jele annak, hogy lenne kapcsolata. Szóval a kérdésem, hogy szerintetek rossz ötlet-e ez. Azt nem akarom, hogy feszengjen bármelyikőnk is, vagy hogy ő zavarba jöjjön ettől. Vagy lehet, hogy már rég elfelejtette az egészet és nem is jutna eszébe, hogy tinikori dolgokon fennakadjunk?


Bármilyen tanácsnak örülnék.


2018. aug. 23. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó ötlet nem lehet mit veszteni :)
2018. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg,de csak lazán aki nem remél semmit,nem tud koppanni. Bár 99%hogy jól sül el a dolog.
2018. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, megkérdezed hogy van mi újság vele, hogy zajlik az élete, ennyi....
2018. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Nincs veszitenivalód. Keresd meg!
2018. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!