Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/nők! Melyek a legfontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Melyek a legfontosabb rossz szokások?

Figyelt kérdés

Én szélsőségesen introvertált férfi vagyok, maximálisan egyedül töltöm az időm, így nem is volt túl sok fogalmam a nőkről, illetőleg a preferenciájukról. Viszont érdekelnek ezen dolgok, úgy vélem, semmit nem árthat az, ha felteszem ezt a kérdést, és maguk a lányok/nők válaszolnák meg. Melyek hát azok a rossz szokások, szenvedélyek, amiket abszolút, semmi szín alatt nem tolerálnátok a férfitól, aki tetszik?

Értelemszerűen olyanok véleménye is érdekel, akik már benne vannak kapcsolatban, és a férfi később veszi fel a rossz szokást.

A lista a teljesség igénye nélkül:


- Köpködik

- Túrja az orrát

- Folyamatosan káromkodik, kötőszavak helyett is trágár, ocsmány szavakat használ

- Szlengesen beszél (benya, teldzsó, muki, havajozik, kircsi, tranyó, migri és egyéb plázacica-nyelvezet).

- Szándékosan helytelenül beszél/ír

- Dohányzik, iszik, lövi magát

- Szerencsejátékos

- Valami extrém rigolyája vagy rögeszméje van


A válaszokat előre is megköszönöm, és zöld kézzel jutalmazok!!!



2018. aug. 25. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik tolerálhatatlan amit felsoroltál. Tiszteletlen,tahó,gusztustaln az ilyen ember.


Nemhogy a kapcsolatban szakítanél vele ami t ezek közül egyet is elkezdene felvenni,de az ilyeneket emberileg is utálom.Én eladó vagyok egy hipermarketben, de még onnan is ki szoktam küldeni azokat akik köpködnek,túrják az orrukat,káromkodnak vagy ittasan/drogosan jönnek be. És az ilyenek mind kivétel nélkül igénytelen, lelakott, büdös-topronygos szerencsétlenek.


Hogy értsd milyen mélyen vannak az ilyenek: Nemrég odajött hozzám egy kb.50-es,leamortizált külsejű "úriember", láthatóan részeg volt és elég ocsmány stílusban kérdezgette, hogy "hol a fszomba az ilyen pálinka" és még egyéb megjegyzéseket is tett hazamehetnék vele meg a külsőmre (brrr.) és egy CIGÁNY! férfi szólt rá,hogy hogy beszél egy nővel,és ő olvasott be neki.

2018. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

- Alkoholista és/vagy drogos

- Lekezelően beszél a pincérrel/kasszással/bármilyen személyzettel

- Nem nyitott a világ felé, és ezen nem is szeretne változtatni

- Fanatikus vallásos


A dohányzást is utálom, de ha nagyon tetszik, akkor azt el tudom nézni, amennyiben nem fújj a pofámba a füstöt két percenként.

2018. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Én inkább azt írnám le, ami számomra fontos.

Legyen határozott, ha hülye vagyok(ingerlékeny és hangulatérzékeny vagyok) tudjon leordítani, "helyretenni", de nyilván nem verésre gondolok.

Szeressen nagyon, mert nagyon szeretet hiányos vagyok.

Törődjön velem, de azért ne szálljon rám annyira, hogy folyton beszólogat mert éjjeli baglyozok, napi max 4 órát alszok, munka és sportmániás vagyok és a fura szokások miatt.

Na, hát ezért is vagyok egyedül és voltam is szinte mindig 22 évesen:D

2018. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amiket leirtal, az mind szornyu, egyiket sem viselnem el.
2018. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amiket felsoroltál, mindet kerülném (a rigolyásnál attól függ, milyen rigolyája is van pontosan).

Ezeken kívül, akikkel nem jönnék ki:

- rettentően nyomulós, 2percenként puszipuszi minden helyzetben, mindegy, hányan vannak körülöttünk, és megsértődik, ha én ezt nem szeretném

- úgy viselkedik, mint egy 5 éves, én meg úgy érzem magam, mintha az anyja lennék

- zsarnok, keményvonalas hímsoviniszta, agresszív

- unalmas, egész nap a tévé/gép előtt ül és hiába vetek fel bármit, semmit nem akar csinálni

- az előbbi ellentéte, a hiperaktív, aki nem érti meg, hogy néha azért pihenni is szeretnék. Az ideális valahol a kettő között van.

2018. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minimális trágárság belefér. (Napi 1).

Ha valaki esetleg nem tudná, a legintelligensebb családokba, kapcsolatokba is igencsak gyakori.

A többi kizárt. Az olyan gettó szint.

2018. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak! Adtam ám a zöld kezeket!!!
2018. szept. 6. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!