Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon rossz helyzetbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz helyzetbe vagyok elso kapcsolatom (többi lent)?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok baratnőmmel lassan már 7 hónapja leszek együtt

Mar annyira mondogatta hogy szeretne nálam aludni sajnos meg nem volt ra alkalom,külön szobám sincsen a ház retenttő rossz alapotba van,nagyon ... fürdeni nagyon nemtudunk itthon/megtudjuk oldani akkor mashol megfurdunk 😭 visszatérve a szobára közös a tesommal aki 14 éves mar nagyon szarul erzem magam a baratnom elott félek.konkretan. Mindig kitaláltam valamit előtte hogy most miert nem jó ha átjönne. meg inkabb máshol töltöttük az időt,, Utcán legtöbbet,vagy elmentünk sétálni,Balatonra megilyenek

Én párszor voltam nála elvoltunk egyutt aludtunk volt kulon szobaja szép háza.

Nagyon stresszbe hozz hogy majd elfog hagyni egy idő után


(most az fogjátok mondani ha szeret elfogad engemi igyis ez nem éppen igaz ...Egy fiúnak igényesnek kell lennie baratnőjehez nem hozzhatom egy igenytelen házba haza most mèg nyár van ilyenkor szabadon tudunk lenni kint annyi program van mindenhol de utána lesz rossz jön a hideg stb csak egymasnál tudnánk lenni de igy nem fog menni


2018. aug. 19. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne agyalj azon, hogy el hagy-e majd emiatt.

Élvezd azt, hogy van aki így is szeret.

Nem te tehetsz arról, hogy nagyon szegények vagytok.

Ha majd dolgozni fogsz, elköltözöl egy normális albiba és minden más lesz.

2018. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt hazaviszed mondd el neki, így ahogy leírtad, majd lesz ez jobb is ne aggódj.
2018. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig az ember sose szégyelje azt ahol él. Nem tehettek gondolom róla hogy ilyen házban éltek. Szerintem mondd el neki. Engem pl cseppet sem érdekelne az hol lakik a szerelmem. Akkor te leszel többet náluk és gond megoldva.
2018. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az igazat, választékosan vázold a problémát, de előbb adj nekem zöldet mert a csúnya nők lepontoztak
2018. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!