Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem volt vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem volt vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen megismerkedtem egy ferfival. Tudtam, hogy felesege van, ezert az elejen eszembe sem jutott volna maskepp nezni ra. De o folyamatosan kedveskedett, kereste a tarsasagom egyre kozelebb kerultunk egymashoz. Megkedveltem.

Sajnos én egy nagyon elcseszett ember vagyok. Nem volt meg parkapcsolatom, mert tudtam, hogy nem lennek ra kepes. Attol ereztem magam jol, ha a ferfi szenved. Szenved a ferfiassaga. Ez azért volt mert kb 7 eves korom ota mindig megtalalnak azok a ferfiak akik kevesbe tudjak kontrolalni a szexualis vagyaikat. Ezert kb ugyanazt jatszom el veluk, mint a kb 50 ferfi eddig velem.

Szuz vagyok meg, sosem tortent meg az aktus. De emiatt kialakult bennem, hogy minden ferfi csak azt akarja. Pl Én utalom, ha megneznek. Undort erzek olyankor.


Azt gondoltam, hogy ez a ferfi is csak erre jatszik. Mikor bevallota nekem, hogy tetszek neki és nagyon kedvel. Beindult bennem az oszton, az az oszton, hogy bantsam. Egy ideig meg is tettem. Aztán mintha kb pofan vagtak volna, rajottem, hogy barmennyire is huzom az agyat, o nem akarja a testem. Vagyis neki nem ez volt a fontos.

Akkor ott megvaltozott bennem valami és már nem akartam bantani (eletemben eloszor) inkabb megtudni azt, hogy mit tud meg kihozni belolem. Ezert belementem egy kicsiny szeretoi viszonyba.

A ferfi vegig a tenyeren hordozott. Amikor bevillant nalam a lelkiismeretem és azt mondtam neki, hogy ennyi volt, ez nem helyes, akkor sirt is.

Onzo voltam, mert azt akartam, hogy o vessen veget neki, mert én nem tudtam volna, annyira kivancsi voltam, hogy milyen vagyok én.

Naponta emlekeztettem a felesegere és a tobbire. De nem tett semmit. Nem volt buntudata.


Minden nap kedveskedett nekem valamivel. Pl mikor ettem, hozott nekem hozza paradicsomot, mert tudta, hogy nagyon szeretem.

Kb minden nap kaptam tőle kis uzeneteket (kezzel irottakat).

Minden nap felhivott telefonon.

Elneselte nekem az eletet és én mindent tudok rola.

Nem erdekelte, hogy meglat e valaki minket egyutt, volt, hogy az utcan adott puszit.

Kavet hozott nekem. Ha rossz kedvem volt, neki is az lett.

Feltekeny is volt. Úgy viselkedett velem, mintha a baratnoje lennek.

Sosem fekudtunk le egymassal. Mert nem lett volna ertelme. Nem eroltette sosem. De petting volt. Amit csak o elvezett, mert nekem nem ment. Amitol kevesebbenk erezte magat, mert szerette volna nagyon, hogy nekem legyen jó. Volt, hogy inkabb elvette a kezem, vagy eltolt magatol, mert ha nekem nem jó, akkor neki se legyen.

És sorolhatnam meg...



Nem vagyok szerelmes, de ha visszagondolok rank minden egyes alkalommal elmosolyodom. Nincs bennem harag azért mert a felesegevel és a csaladjaval maradt, sosem akartam, hogy elhagyja oket.

Már nem beszelunk, mert lebukott.



Szerintetek, ez tényleg szerelem volt az o reszerol?


Valamint, “Az dobja ram az elso kovet, aki meg sosem vetkezett”



2018. aug. 26. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mindig az kell, amit nem kaphat meg, ennek a férfinek is ez volt izgató. Szerintem nem volt szerelmes.
2018. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Akkor én rád dobom az első követ, mivel ilyen módon sohasem vétkeztem, jó? :) Szűzk..va.
2018. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Kamu, de ha mégsem, akkor menj egy egy komoly szakemberhez.
2018. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es.

Teljesen mindegy, hogy mit kovettel el, a bun az bun. Epp ez a lenyege ennek az idezetnek.


3-as, az elcseszettsegem igaz, sajnos. De ezek után latom a fenyt az alagut vegen és ennek nagyon orulok. 😊

2018. aug. 26. 11:32
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Voltam így szerelmes valakibe, aki nem volt a párom. Igaz, üzeneteket nem írogattam neki, és nem hívogattam telefonon, de igyekeztem minden nap kitalálni valami apróságot, amivel kedveskedhetek neki. Semmi nem lett belőle, mert mindkettőnket visszatartott az, hogy házas vagyok. Már vége, nem találkozunk többet, de még most is remegek, ha eszembe jut az illető.
2018. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nincs neked túl sok fény az alagút végén, huszonévesen szűz vagy, undort érzel ha rád néznek, szórakozol a másik nemmel, örömödet leled abban, hogy átversz embereket csak mert testileg és szexuálisan is érettek és ráadásul még házas férfival is kavarsz. Nagyon sokat fogsz még szenvedni az életben.
2018. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Oozy válasza:

Nagyon sainállak. 7 éves korod óta zaklatott valaki szexuálisan? Egy szakemberre szerintem is szükséged lenne, ezt egyedül, már felnőttként sem lehet könnyű feldolgozni. Ezért nem tudsz szeretni, és undorodsz a férfiaktól.


Hogy mi lehetett az ő részéről? Szerintem szeretett.

2018. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Ezek szerint nem erted a tortenet lenyeget. E ferfi altal jottem ra, hogy nem is vahyok én annyira elcseszett, hogy maskepp is tudok kozeledni, hogy maskepp is tudok viselkedni.


Kedves 7-es!


Ne sajnalj, én sem sajnalom magam! Vannak a vilagon ennek sokkal durvabb dolgok is. :)

2018. aug. 26. 12:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Fel kellene dolgoznod a múltad sérelmeti, és nem meghatározni ezáltal a saját jövődet. Konrkétan mindne közeledő férfira kivetíted a múltbéli férfiaakt.


Engem is talált be pedofil bácsi a játszótéren 8 évesen, és kedves szomszéd bácsi is nyomott puszit a számra 12 évesen... Hányi tudtam volna ezektől az emebrektől.


De sosem tennék ilyet, tudom, hogy nem minden férfi féreg. NEm tudom van-e normális inta az életedben, vagy esetleg van/volte férfi barátod, haverod, aki megosztotta a saját lelki dolgait veled. A férfiak is ugyanúgy tudnak szerelmesek lenni és érzeni, szenvedni, mint te.


Nyilván abba kéne hagynod ezt a peojekciót rájuk nézve, és most nema fenti eset miatt mondom. (Az eleve gáz).

Hanem mert eősen sérült vagy, és önmagadért kéne rendbe tenni magad, hogy legyen egyzser egy normális kapcsolatod.

2018. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem gondolom, hogy nagyon másképpen viselkedsz. Ugyanúgy húztad az agyát, mint azt leírtad, tudtad, hogy felesége van, mégis kavartál vele, minden rólad szól ebben a történetben, még hány embert akarsz basztatni, hogy a te elcseszett lelked vagy elméd megnyugodjon?

Az egész világ foglalkozzon a te bajoddal és mártírként áldozza fel magát az összes férfi?

Hibáztatod a múltat, de te voltál benne a hiba, mert mindenkinek vannak rossz tapasztaltai a másik nemmel kapcsolatosan, de hogy eldöntsd, az összes ilyen, vagy tudj objektív maradni az már teljesen a te döntésed.

Ha igaz ez a történet, nem lesz senkid soha, mert te most valami marha nagy haladásnak éled meg azt, hogy nem döfnél kést az első fickó hátába, de ez valójában annyit jelent, hogy eddig a mínusz 100-on voltál, most felkúsztál mínusz 99-re, ugyanis egy jó párkapcsolathoz ez önmagában még qrva kevés.

2018. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!