Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a làny, akit 2 hònapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a làny, akit 2 hònapja ismertèl meg, szerelmet vallana, Ti mit gondolnàtok?

Figyelt kérdés

Egy tàrskereső oldalon ismerkedtünk meg, mivel mindketten sokat dolgozunk ès nem igazàn jàrunk olyan helyekre, ahol van lehetősèg ismerkedni. Kb 2 hònapja volt az 1. randink. Azòta is napi kapcsolatban vagyunk, kb heti 3 alkalommal talàlkozunk.


Ha ezek utàn nektek szerelmet vallana a làny, mit gondolnàtok?

Szerintetek ez nem korai? Vagy ùgy gondolnàtok, h csak fellàngolàs? Vagy esetleg örülnètek neki?


Előre is köszönöm a vàlaszokat!



2018. jún. 27. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha szerelmes lennék belé, örülnék, mint majom a farkának. 😂
2018. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Fogalmam sincs, mi van mögötte, de én örülnék, jól esne. Bár lehet, hogy kicsit elkapkodottnak gondolnám, hogy nem csak azt mondja, hogy jól érzi magát veled, kellemesnek találja a veled töltött időt, hanem konkrétan kerek-perec szerelmet vall.
2018. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem korai és csak fellángolás
2018. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Miert ne. Volt egy lany 1 honap utan mondtam neki h szeretem. Iden mar 20 eve vagyunk egyutt
2018. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
2 nap után en mondtam a páromnak először, hogy szeretem...iszonyúan örült, pedig még személyesen nem is találkoztunk.... Ő volt életem Szerelme, kölcsönösen, közel 4 év után valóban csak a halál tudott minket elválasztani.
2018. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
23%
Két hónap nyúlf#sznyi idő. Ennyi idő alatt nem lehet megismerni a partnert annyira, hogy épeszű ember belezúgjon. Persze "lehetséges", aztán 3 hét múlva jön a szakítás, meg a sírás.
2018. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
En örülnék neki :)
2018. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5 nagyon sajnálom :(


Kérdező,


Ez az adott fiú személyiségétől függ. Én pl a vallomásoknál jobban szeretem, ha úgy alakul ki, hogy kölcsönösen keressük egymást, érzteti, hogy szeret velem lenni és csókolózunk.

Mivel 2 hónapja heti háromszor találkoztok, biztosan nem fogja magát "sarokba szorítva" érezni :).

2018. jún. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatnak más a dinamikája, más emberek alkotják. Van akinek 1 év kell, van aki ha 1 hónap után nem érez érzéseket, akkor annyiban hagyja. Én örülnék a helyedben. Párom 3 hét után vallott,kölcsönös volt.



29n

2018. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem. Mennyi idősek vagytok?
2018. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!