Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sült már el az bárkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sült már el az bárkinek pozitívan, hogy nőként ő kezdeményezett egy férfinél?

Figyelt kérdés
Nekem még soha, pedig a férfiak mindig azt hangoztatják, hogy kezdeményezzen a nő is bátran, ha akar vmit. Szerintem nem voltam tolakodó senkivel, de valahogy mindig kerülni kezdtek a férfiak, ha például felvetettem, hogy elmehetnénk ide vagy oda (és általában olyan programot ajánlottam, amiről tudtam, hogy őket is érdekli). Tőlem eddig csak azok akartak valamit, akik tényleg maguk kezdeményeztek, a többiek maximum haverkodást. Pedig nem vagyok csúnya, átlagos alkatom van és az arcom sem ronda.
2018. aug. 31. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
A normális férfiak leírják azokat a nőket, akik kikezdenek velük.
2018. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Azért nem sült el jól eddig, mert nem volt kölcsönös a dolog a részükről. Ettől független még sülhet el jól, illetve könnyen elősegíted az ismerkedést ha te lépsz. Sajnos eddig nem jól alakult, lényegében visszautasítottak, de férfiként ez mindennapos. Ezért is van h sok férfi már nagyon óvatos, vagy alig mer kezdeményezni. Sztem nincs ezzel seemi gond, ha te lépsz elsőre.
2018. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Alapvetően nem lenne semmi baj a női kezdeményezéssel, a gyakorlatban azonban a nők azoknál a férfiaknál próbálkoznak, akik bőven a ligájuk felett vannak. Az meg hogy hová vezet, mindannyian tudjuk.
2018. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Lett már így kapcsolatom.
2018. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk a ki kezdést is lehet női oldalról kevésbé férfiasan csinálni. Ha mondjuk szimplán megszolít felvett valami témát , megkérdezi mondjuk , hogy egy ilyen kis pocakos szép fiunak mért nincsen barátnője ? Azért ez nem nyomulás . De amig a földet süti és elhuzza a szia szót köszönés közben , nem arra fogok gondolni " tuti bejövök a csajnak" ha nem inkább arra ,na végre le lépett ez az unalmas pofájú zsirdarab..
2018. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem jól sült el legutóbb (előtte többször nem). Barátok voltunk először, aztán hívtam kettesben programokra, vittem neki ezt-azt amit szeret, egyre többet beszélgettünk, végül leesett neki mit szeretnék és ő is belém szeretett. Az első csókot ő kezdeményezte.
2018. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
több kapcsolatom is így kezdődött, illetve a férjemre is én mozdultam rá először. szerintem itt is, mint a férfiak kezdeményezésénél is az a titok, hogy félig-meddig biztosnak kell lenned az érdeklődés kölcsönösségében. olyannál sosem kezdeményeztem, aki bár nekem bejött, de részéről teljes közönyt éreztem.
2018. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Előttem mindig láttem, hogy egy pasi zavarban van, sokszor elpirosodott, és soha nem mert elhívni randira, végül mikor már 9. alkalommal találkoztunk én mondtam neki, hogy nem iszunk meg egy kávét? :)
2018. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Olyannál nyilván én sem kezdeményeztem, akiről azt éreztem, hogy abszolút nem érdeklem. Csak olyanoknál, akikkel jókat tudtunk előtte is beszélgetni és ők is érdeklődtek felőlem.
2018. aug. 31. 18:57
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha úgy tetszik a nők biztosra mennek, mert megtehetik. Aki kezdeményez nálad annak biztos bejössz (persze lehet csak egy éjszákára, de tény, hogy fizikálisan tetszel neki egy bizonyos szinten). Így hirtelen arculvágásként érhet az új helyzet. Férfi szemszögből horgászgat az ember. Sok tetszik, de kevesebb akinek viszont tetszel. Örülhetsz, ha kifogsz olyat.


No mindegy a lényeg, hogy nemes egyszerűséggel nem jöttél be azoknál akiknél kezdeményeztél. Így megy ez hím oldalon. Scary mi?


(nem rinyálás tho)

2018. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!