Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, mi kell ahhoz, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi kell ahhoz, milyen tulajdonság-pasi, hogy el akarjatok csábítani egy férfit a feleségétől-barátnőjétől?

Figyelt kérdés
Én nem tudom átérezni ezt! Nem voltam még ilyen helyzetben és nem is fenyeget! Mivel nem vagyok egy nők álma, nem tudom elképzelni, hogy mi lehet az ami miatt rendes nők rámennek egy foglaltra, mégha az rossz kapcsolatban is van.
2018. aug. 31. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Bármennyire elítélem az ilyen nőket, akik belemásznak mások kapcsolatába, azért egy valamit ne felejtsünk el: csak azt tudják vinni, aki menni is akar. Ha egy férfi tényleg szerelmes a párjába, még a legfullosabb csaj sem tudja "elszedni" tőle. Ha meg mégis sikerül neki, akkor nem lehetett az olyan nagy szerelem. Ilyen esetben nem értem, miért a nőket kell köpködni.
2018. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
1#, nem köpködni kell, hanem megérteni, hogy a nőknek sokkal vonzóbb egy férfi, ha tudják, hogy van párja/nője/felesége. Nem mindnek, de többségüknek mindenképp.
2018. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont a többségüknek nem vonzó. Egy kisebb hányadnak lehet vonzó, de nem a helyzet, hanem maga a pasi.
2018. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Aki tényleg szerelmes lesz, mindegy nő, férfi, nem igazán érdekli, mit tesz tönkre, a cél, minden kép megszerezni a szeretett személyt. Az meg nem döntés kérdése, kibe lesz az ember szerelmes. Az emberek nagy többségét nem érdekli, kinek a kárára lesz ő boldog.
2018. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Házas férfiként azt tapasztalom, hogy a kedvesség, humor, figyelmesség, nagyvonalúság, no meg a tiltott gyümölcs varázsa az, ami sok nőt megmozgat. A külső huszadlagos szempont. Pár nő konkrétan úgy nyomul, hogy az már nekem kínos. És én nem hajtok senkire, de nem fogom megjátszani magam, és leszek direkt bunkó csak azért, hogy ne nyomuljon rám annyi csaj. Majd rájönnek, hogy rám hiába ácsingóznak. :D
2018. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én nem ítélem el őket! Csak nem tudom mi lehet az a plusz ..... ami miatt belemennek ilyesmibe. Hogy mitől lehet akkora jó pasi valaki hogy elcsábítják! Még szex sem volt, meg semmi, de rámennek a pasira. Nem tudom elképzelni, hogy ha lenne párom, akkor engem mi okból akarna ennyire magának valaki. És nem csak a gazdag meg jóképű pasikat csapják le a feleségük kezéről! Munkatársam, IT-s duci, nem túl jóképű srác, nem is gazdag, nem is humoros, mégis elcsábította a lenti bolti eladó csaj! Aki simán átlag csaj, nem csúnya! Rendesen tepert a srácért!

Bátyám jobban bejött mindig a nőknek, ő mesélte hogy pl amikor volt barátnője, akkor addig olyanok akik visszautasították, mondták neki hogy megváltozott, teljesen más lett ahogy a csajával együtt látták kézen fogva! És szerinte ezekkel össze is jöhetett volna, előtte meg durván lerázták!

2018. aug. 31. 21:08
 7/10 A kérdező kommentje:
5# köszi hogy leírtad. Tök érdekes ... fura a dolog pszichológiája nekem, bár tényleg nem nagyon értek a nőkhöz csak nézek néha. Pl az említett IT kollegáról azt gondoltam, hogy örülhet hogy talált egy feleséget magának és nem egyedül tengeti a napjait mint én, hanem még egy másik csaj erőfeszítéssel elszedte a feleségétől!!! Hihetetlen. És sok ilyet látok
2018. aug. 31. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Házas nőket a szingli férfi vonz , házas férfiakat meg a szingli nőcskék.
2018. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg belső varázslatos vonzalom (földöntúli) . Ezzel mindig együtt jár, hogy jóképű/dögös az egész teljesen ahogy van, meg cuki a személyisége, meg még intelligens is kellőképpen.
2018. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában tőlem jóval idősebb, házas fêrfiak izgatnak,most is kinéztem egyet. Imádom elcsábítani őket. Nem érdekel a pénzük,hanem csak a tudat,hogy titokban,dugóban,ha pl ott a feleségr mellette,csak észrevétlenül szemezuk,vagy mivel titkos az egész,gyors menet a kocsiban,irodában stb,itt ott,ahol senki nemblathat és az a szenvedély. És tudom magamról,hogy komoly kapcsolatot nem is szeretnék,de nagyon jó így szórakozni valakivel. Tudom nem helyes.
2019. jan. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!