Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kellene ezt az egészet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene ezt az egészet elengednem? Hogy ne fájjon, hogy ne legyek bánatos, csalódott, magányos.

Figyelt kérdés
Nem akarom részletezni, hogy ne húzzam az időtöket, hogy miért és hogyan szerettem bele valakibe, a lényeg, hogy megtörtént. Én nő, ő férfi. A lényeg, hogy attól kezdve hogy beleestem, nagyon magányos voltam nélküle. Vágytam rá, minden nap. És most, a mai vasárnapi napon, eldőlt a sorsunk, hogy mi is lesz köztünk... Semmi. Tudtam, hogy ma végre el fog dőlni, mert úgymond rámozdulok, ha kell, elhívom valahová kettesben, hogy értse a szándékaimat. De nem úgy alakult, ugyanis jár valakivel... Ami azt jelenti, egy ideje randizik egy bizonyos illetővel. Hazafele kicsit megkönnyeztem ezt a dolgot. Sajnos nem először történik, hogy a jó pasikat, a valamire való, igazán jó férfiakat lenyúlják előlem. De most valahogy nagyon elszomorodtam. Tényleg beleszerettem. És bár sosem volt az enyém, mondhatni elveszítettem. Annyira szerettem volna vele tölteni az őszt, aztán a karácsonyt, végül együtt szilveszterezni... Aztán átvészelni a telet, együtt ébredezni kikeletkor...
2018. szept. 2. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Úgy, ahogy én is elengedtem a legígeretesebbnek tűnő szerelem lehetőségét. Hagyni kell tovaszállni. Ez ilyen, ha nem kellünk valamiért a másiknak, nincs mit tenni. ELFOGADÁS!!!
2018. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Mióta tart a dolog, kedves Kérdező? Csak mert nékem már 18 éve húzódik egy nagyon hasonló történet egy lánnyal.

Sajnos nagyon valószínű, hogy sosem fogod elfelejteni...

2018. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jött le a történetedből, de ha jól veszem ki, akkor konkrétan nem is voltatok együtt? Magyarul csak nemrég hívtad volna el randizni?


Ha így van, akkor bizony lehet, hogy ez egy erősebb fellángolás lesz, ami idővel elmúlik.


Nem akarok illuzióromboló lenni, de lehet, hogy nagyon sok mindent nem tudsz még róla, ami akár ellenszenvet is válhatna ki.

2018. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szép volt én meg ezt könnyeztem meg :)
2018. szept. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bízvást mondhatom, LEHETETLENSÉG elfelejteni azt, akit igazán, teljes szívedből szeretsz. Soha de soha nem fog menni, tégy bármit is, ez el fog kísérni a sírig. Ne haragudj, hogy elrontottam a kedvedet, nem ez volt a szándékom, de úgy vélem, jó, ha tisztában vagy a realitásokkal.


Persze lehet küzdeni ellene, de semmi értelme, mert elfelejteni akkor sem fogod. Mehetsz pszichológushoz, akitől megkapod hogy hülye vagy, és még jól le is húz pénzzel. Kereshetsz más nőket, ha ló nincs jó a szamár is, csak nem lesz, ami összetartson titeket, csak használgatjátok egymás testét, raboljátok egymás idejét, a vége az lesz, hogy szétmegy a kapcsolat, és ugyanott vagy, ahonnét elindultál. Ennél még az is jobb, ha teljesen egyedül maradsz, és csak az ő emlékének szenteled az életedet...


Lehet engem is lepontozni, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogjátok még saját magatoknak se, mert az ugye derogál...

2019. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem fog menni, kérdező, hiába próbálkozol, akit őszintén, teljes szívedből szeretsz, azt egy életen keresztül fogod magadban hordozni

ez nem a te hibád, ilyen az emberi természet...meg aztán nem te vagy a hunyó ez ügyben, hanem a másik

olvass utána a plátói szerelem témájának! mindenütt azt írják, hogy cefetül, nagyon de nagyon sokáig tart, és egy gyengébb lelkű ember egészsége, lelki békéje simán rámehet

úgyhogy készülj fel rá, kérdező, hogy ez kb. életed végéig tartani fog, és csak rosszabb lesz

jújújújú! most engem is le fog pontozni a sok nyomoronc, mert szétvertem a rózsaszín vattacukor álomvilágukat, és a csúnya-búnya rögvalóság kemény talajára pottyantak, megütötték magukat, brühühühühü :'(((((((((((

2021. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!