Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 hete tartó kapcsolattól mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete tartó kapcsolattól mit kell elvárni?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy lánnyal akit már régebb óta ismerek.Úgy vagyok vele hogy én folyton keresném, vele lennék.Én nagyon rövid időn belül ragaszkodom másokhoz. Nagyon visszafogom magam.De ő nem olyan. Vele nem lehet a nap 24 órájában beszélgetni. Annyi mindenről tudnék vele beszélni. Meg a sok beszélgetéstől kerülnénk közelebb egymáshoz. De vele naponta 5 percnél többet nem lehet beszélgetni. Ez az 1 hét alatt mondjuk 3-4 szer találkoztunk és hát jó vele meg minden. De közel sincs annyira oda értem mint én érte. Nem tudom hogy változni e fog ez de ő már alapból nem olyan ragaszkodó személy mint én. Pl mindig én keresem, mimdig én hívom. Le szeretnék írni neki egy hosszabb szöveget de nem tudom mennyire jó ötlet lenne. Akit érdekel a szöveg leírom privátban.
2018. szept. 3. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amikor találkoztatok akkor hogyan viselkedett?
2018. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Már 1 hét után se passzolnak az igényeitek, habitusotok... Egyáltalán, úgy tűnik hogy magától a párkapcsolat intézményétől mást vártok. Szerinted ennek mennyire lesz jó vége?
2018. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Egy hét után szexet mindenképpen elvárnék.
2018. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amikor talizunk néha nagyon bújós,lehet szeretgetni, néha meg hozzá sem szabad érni.
2018. szept. 3. 11:57
 5/12 A kérdező kommentje:
Sokat hülyéskedünk élőben, sokat nevetünk de voltak olyan napok hogy valami elrontotta a kedvünket
2018. szept. 3. 11:58
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Egy hét az nem sok, szerintem :) Arra nem gondolsz, hogy több időre van szüksége ahhoz, hogy kimutassa az érzelmeit és csupán ezért hiszed azt, hogy nincs annyira oda érted?

A 2. válaszolónak nincs igaza. 1 hét kevés idő ahhoz, hogy 2 ember kimondja, passzolnak-e vagy sem egymáshoz. Pl nekem is időre van szükségem, én lassan szokom meg az ilyen változást.

Én azt gondolom, hogy legyél egy kicsit türelmesebb - ha szereted őt, kibírod. Ha 1 hónap vagy 2 hónap múlva se változik, akkor csinálj ebből problémát, máskülönbem viszont szerintem ne sürgesd. Egyébként is, mi jó abban, ha 1 hét alatt mindent megtudunk a másikról?

21/L

2018. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

#6

Nekem is sok, nagyon sok idő kell, hogy érzelmeket produkáljak valaki felé - viszont amíg nem érzek semmit, mégis mi a lófüttyért mondanám rá a nagy semmire, hogy az egy "kapcsolat"? Tök egyszerű, addig hívjuk ismerkedésnek, randizásnak, alakulgatásnak, akárminek. Aztán "kapcsolat" akkor lesz belőle, ha úgy érezzük...

A kérdés kiváló példa rá, hogy miért nincs értelme a nagy semmit kapcsolatnak nevezni. 2 idegen néha elmegy fagyizni együtt, ez nem kapcsolat.

2018. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És hogy kéne viselkednem 1 hete tartó "kapcsolatban"? Nem akarok nyomulni
2018. szept. 3. 13:12
 9/12 A kérdező kommentje:
Kéne valaki akinek privátban leírhatom az egészet és van kedve segíteni. Mert fogalmam sincs hogy kéne viselkednem, nincs az ilyenhez tapasztalatom
2018. szept. 3. 13:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod Kérdező. Na mesélj.
2018. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!