Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig a fejemben van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig a fejemben van az arca, a mosolya a reketes hangja és az illata, ez sose fog ez elmúlni?

Figyelt kérdés

Második szerelem az életemben és azt kell mondanom, mindent feladtam volna érte. De ez csak egyoldalú volt ez a kapcsolat és túlajdonképpen nem jártunk csak randiztunk és mikor vége lett, nagyon rossz volt.


Azóta eltelt 1,5 hónap rendbe szedtem magam, de tudom, hogy nyáron vissza fog térni táborozni és félek, hogy újra fellángol a tűz és a csalódásom.


------


Volt már veletek ilyen? Meséljetek.


23/F



2018. szept. 3. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyönyörű lány lehet a rekedtes hangjával:DDD
2018. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk 2 doboz cigi helyett kevesebbet szívna akkor lehet nem lenne olyan reketes. : D
2018. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
A reketes helyet retkest olvastam 😂😂😂
2018. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Jöhet a plusz, aki szintén retkest olvasott :DD


Egyébként idővel el fog múlni ez az érzés.

Főként, ha esetleg találkozol mással. Másrészt idővel felejt az ember, elhalványulnak az emlékek.

2018. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyáron vissza fog térni táborozni....

Kamutopicosok, figyelhetnétek jobban! Ezt június elején kellett volna bedobni! Most ért véget a nyár!

2018. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát tényleg kamu szerintem is, de jövőre is lesz nyár.:)
2018. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!