Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiányzik az érintése, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az érintése, a mosolya, az egész ember. Sajnos ez az érzés nem kölcsönös. Hogyan felejtsek?

Figyelt kérdés

Csak beleszerettem. Nincs férfi női barátság, így indult.

Személyében egy olyan embert ismertem meg, akit hibáival együtt eltudok fogadni. Ám ő egy kedves ismerősnek tart csak, akivel jól érzi magát (érezte magát). Az érzéseimről tud, nem csak "jeleket" küldözgettem...


2018. aug. 27. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért kell felejtened, miért nem mondod el neki, mit érzel? Csak a szenvedést veszítheted.
2018. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tud róla mit érzek
2018. aug. 27. 17:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Te vagy a férfi?
2018. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Bocs, félreolvastam az utolsó mondatodat.

Ez esetben nincs mit tenni, esetleg még egy utolsó próbálkozást megér. Ha arra sem pozitív a válasz, akkor a szokásos. Törlés mindenhonnan, képek, üzenetek, ajándékok kidobálása/törlése, majd olyan tevékenységek találása, amelyek elvonják a figyelmedet róla. Ha lehet, kerüld a helyeket is, ahol találkoztál vele, és próbáld megoldani, hogy máshol se fussatok össze újra. Idővel jobb lesz.

2018. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A nő.
2018. aug. 27. 17:12
 6/13 A kérdező kommentje:

Sokáig együtt dolgoztunk. A munkám is rá emlékeztet. Azt tőle tanultam, lestem el...

Tilt törlés nem szükséges. Nem írok neki, és ő sem nekem. FBn nem tart képeket, csak pár csoport miatt van fent, szóval nincs róla infóm, közös képeket meg nem csináltunk, nem vagyunk fotógének

2018. aug. 27. 17:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Neked nem ér annyit az emberi méltóságod, hogy hanyagold ezt az egészet?
2018. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Milyen méltóságot vesztek, ha

@a felejteni szeretnék

@b nem játszok dedost és tiltogatom mindenhonnan.

@c nem keresem a társaságát, amióta visszautasított.

@d nem is reménykedek, hogy isteni szikrát kap, és holnap fergeteges buli keretében kezem kéri, és boldogan élünk amíg a világ a világ.

@e egy számodra vonzó, és megismert embert ha megszeretsz, lehet egy picit csalódsz, hogy ez csak egyirányú. Nőként én is picsoghatok, hogy nem jött össze az ismerkedés.

@f az meg, hogy sok dolgot közösen csináltunk, ami emlékeztet rá, majd igyekszem a sikereimet sajátnak megélni, és elhagyni, hogy ezt is tanultam valakitől. Mint egy sima matekot, amit anno tanított valaki...

Van még betű az ABC-Ben, de ennyi talán elég lesz.

Azt hiszem eszek egy csokit, és megyek veszek egy finom fürdőt, az majd segít, hogy holnap jobb legyen a kedvem, és más színben lássam a mai nap eseményeit.

2018. aug. 27. 17:59
 9/13 anonim ***** válasza:
így van, jól látod, Kérdező! Sajnálom, de idővel jobb lesz, tényleg. Hajrá!
2018. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor felejts. Nem tudod, hogyan kell? Más dolgokkal foglalkozol, amelyek teljesen lekötik a figyelmedet. Nincs saját életed? Nincsenek olyan időtöltéseid, amelyek elsősorban rólad, a képességeid fejlesztéséről, a saját épülésedről szólnak?
2018. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!