Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kerestél már fel valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerestél már fel valakit a múltadból? Én 17 éves koromból nem tudok elengedni egy fiút, arra jutottam ráírok, mert képtelen vagyok lezárni így, senki más nem tudott ennyire érdekelni azóta sem. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Ez már 5 éve volt... ő is érdeklődött irántam, de én nagyon éretlen voltam még egy kapcsolathoz és elszúrtam, de szerintem ő sem volt abban az élethelyzetben. Lehet, hogy most van barátnője, de nem vagyok benne biztos. Hogyan tegyem meg az első lépést hogy ne legyen nagyon creepy?
2018. szept. 3. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de ő igen. Aztán mikor kiderült, hogy foglalt, ott volt lezárva, az ami el sem kezdődött. Aztán vagy 30 év múlva kiderült, hogy beállt egy kocsmába, és hulla részegre itta magát, + sosem bocsájtotta meg magának, hogy akkor nem ment utánam.Felesleges lett volna, mert egy gyerek az szent és sérthetetlen ..Ez már történelem.


Rég volt.

2018. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Miért akarod felkeresni? Miben érdekesebb ő, mint más pasi, erre tudod a választ?
2018. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Engem egy srác keresett, hasonló helyzet volt olyan szempontból hogy még gimiből ismertük egymást, volt érdeklődés de nem jött össze stb. Egyszerűen írt messengeren, hogy mi újság van velem, rég beszéltünk és épp eszébe jutottam vmiről. Nem volt creepy, nekem szimpatikus volt hogy csak így lazán írt hogy megkérdezze hogyan alakult az életem közben. Viszont ne is erőltesd a dolgot, inkább vedd haverira a hangnemet és ne várd azt hogy ő is hasonlóan csak rád gondol és mast el se tud képzelni, mert az tenyleg creepy lenne ha túlságosan nyomulsz.
2018. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1 Mármint neki gyereke volt? Téged amúgy nem érdekelt volna?


#2 Igen, objektíven meg tudom fogalmazni, hogy mitől több ő a szememben.


#3 Igen, köszi a tanácsot, ez fontos. Bár én soknak érzem ezt az eltelt 5 évet ahhoz hogy ne legyen fura kicsit se.

2018. szept. 3. 20:12
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha veled egykorú volt akkor ne keresd.
2018. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk kb 4 év telt közben el, szóval az se kis idő volt. :D Jó értelemben volt fura, vagyis inkább meglepőnek nevezném, de örültem neki. Az biztos hogy meg fog lepődni rajta, hogy keresed, de nem feltétlen elo meg rossz dolognak. Ha meg nem válaszol vagy rosszul kezeli a szitut végeredmenyben az is egy lezárás, mert tudod hogy nem érdekled.
2018. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4 évvel idősebb volt, bár nem értem az ok-okozati összefüggést.


Igen, nekem most lehet az is segítene ha lekoptatna.

2018. szept. 3. 20:19
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Te már régen nem arra a fiúra vágysz 4 évvel ezelőttről, hanem arra az álomképre, ami a fejedben él.


4 év (főleg 17-21-ig) hatalmas időszak, az ember ott válik valahol gyerekből fiatal felnőtté, az ismerősöd is nagyon megváltozott, és 100%, hogy nem abba az irányba, ami a fejedben él róla.



És persze a fejedben lévő ember mindig kedves, mindig azt mondaná, ami neked tetszene, mindig nyugodt, mosolygós, sosem gondolsz rá úgy, hogy ideges, részeg, nyűgös, kötekedő...


Nekem volt ilyen csalódásom (igaz, nem kerestem meg, csak véletlen összefutottunk), a lány nyomokban sem emlékeztetett akkori önmagára.

2018. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Személyesen tuti nem ismerted. Sex semmi nem volt..
2018. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha ennyire mozgatja a fantáziád,akkor keresd!Legfeljebb lekoptat,de legalább le tudod zárni.Az ilyen "mi lett volna ha..." gondolatokat csak így lehet elűzni.

Amúgy én nem kerestem célzottan senkit a múltamból.Volt,hogy egymásba botlottunk,de alapvetően aki a múltamból való az maradjon is ott.Okkal szakítok meg általaában egy kapcsolatot.

28/F

2018. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!