Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes huszonéves kor második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes huszonéves kor második felében hatalmas szerelemre várni, vagy el kell engedni, és lejjebb adni az elvárásokból?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy sráccal, eddig 3 alkalommal találkoztunk, jól érzem magam vele, nagyon kedves, figyelmes, hatalmas a lelke, külsőre is bejön. Lehet korai is ennyi idő után óriási lángolást várnom, de..néha elgondolkodom, egyáltalán képes vagyok-e a szerelemre..Akiket eddig életem során nagy szerelmeimnek tartottam, vagy kutyába sem vettek (kapcsolaton belül), vagy elmentünk egymás mellett, vagy egyszerűen teljesen alkalmatlanok voltak a párkapcsolatra. Az előző kapcsolatomból azért léptem ki, mert csak emberileg szerettem az illetőt, és még úgy is voltak idegesítő tulajdonságai.Az a baj, hogy hajszolok egy érzést, ami lehet, hogy nem is létezik, csak egy álomkép, és ha ezt kergetem, akkor egész életemben egyedül maradok..A mostani pasi hiányzik, ha nincs velem, sokat gondolok rá, várom, hogy találkozzunk, de még abban a fázisban vannak az érzéseim, hogy azért kicsit bennem van, hogy nézelődnék még..(t.nderhez hasonló alkalmazáson ismertem meg, de komoly kapcsolatot keres, és meglepően normális) Viszont ha meg jobban belegondolok, hiába, hogy még nem vagyunk együtt, nem lennék képes megtenni vele, mert annyira aranyos, és lelkes..
2018. szept. 4. 07:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Passz

Nekem spe. Mindig honapok kellettek h szerelmes legyek igy alakult kitartos kapcsolatom

Ha langoltam az egy atmeneti dolog volt csak. Par het ho ep max ...


Az elvaras annyi legyen amit te is tudsz nyujtani ...

2018. szept. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Van az a mese, hogy csak egyszer lehet valaki igazán szerelmes. Ez nem igaz! Kérdező, voltál már igazán szerelmes? Ha igen, akkor ne add fel. A harmadik randin már lehetnének komoly érzelmeid iránta. Legalábbis én pasiként igy vagyok a dologgal. Ha nem, hát akkor nem.


Szexeltetek már? Mert az jól össze tudja keverni a fejeket.

2018. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Én se szoktam szerelmes lenni rögtön 3 randi után, de azért azt mindenképp érzem, hogy akarom hogy legyen folytatás vagy sem. Ha szeretnél folytatást, mert jól érzed magad, akkor hagyd, hogy alakuljanak a dolgok. Tudom hogy mindenki filmbe illő nagy heves valamit vár, de azért a legtöbb ember inkább meg is ismerné a párját. Szerintem sok ember nem is ad elég időt a másiknak (most az alapvető ellenérzéseket leszámítva) csak kapkod, csapong, elvárja idegenektől, hogy olyat adjon neki, amiről ő se tudja micsoda, aztán kapcsolatból kapcsolatba ugrál, mert képtelen volt dolgozni egy alakuló valamin.


Ha pedig egész biztosan úgy érzed, hogy semmiképp nem tudod ezt komolyan elképzelni, akkor hagyd a srácot, és ne áltasd.

2018. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Érdemes bizony. Êg és föld a különbség aközött hogy szimpi és tetszik/kedvelem és a szerelem között.Ha megtapasztalod megérted.
2018. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem felnőttként már nem jön csak úgy, meggondolatlanul, hanem inkább tudatosan, ismerkedés után. Bár én is pont olyan vagyok, mint te, csak kicsit fiatalabb(22), azokért a pasikért szoktam odáig lenni, akik mondjuk csak szexet akarnak tőlem. Egyszerűen azért, mert az ilyen pasik annyira férfiasak, határozottak, meg titokzatosak, mert nem szállnak rád és így nem tudhatod, mit is akarnak tőled :D A rendes srácokkal meg sokszor az a baj, hogy kicsit töketlenek, bátortalanok, és ezzel elvesztik a férfias kisugárzásukat. És hetero nőként azért érthető módon elég nehéz egy férfiatlan “férfiba” beleszeretni. Viszont, ha tartós kapcsolatot akarsz, inkább adj időt egy ilyen srácnak, megéri. Idővel valószínűleg bátrabb lesz. De ha pár hónap után sem leszel szerelmes, akkor kár erőltetni.
2018. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Én is adnék neki 4-5 hónapot, szexelnék is vele ha működik a kémia.

Ha ezután sem érzed, akkor felejtős.

2018. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Van még hal a vízben.
2018. szept. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Ez teljesen attól függ, hogy milyen típusú nő vagy. Van akinek jó a szimplán jó, kielégítő kapcsolat és boldogan tud élni, valakinek kell az egetrengető vágy.


Én egyszer voltam halálosan szerelmes, köszönöm szépen, soha többet, nem tudtam élni az életem tőle.

Nekem pl bőven elég, sőt jó, ha csak a férfi szerelmes belém én pedig szeretem. Ha egy férfi szerelmes, akkor nem akar mást, te leszel az élete középpontja, nekem ez elég és kielégítő, sőt.


Testvérem 30 elmúlt, és még mindig ezt az érzés kergeti, de nem találja, kétszer volt eddig benne része és csak olyan mellett akar megállapodni aki mellett érzi ezt.


Hogy kinek lesz igaza, majd kiderül 60+ év múlva :)

2018. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van szerelem biztosan.
2018. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az a bizonyos hatalmas szerelem 42 évesen ért utol, úgyhogy érdemes várni mert sosem tudhatod :-)
2018. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!