Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt más huszonéves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más huszonéves srác is hasonló problémával?

Figyelt kérdés

22 vagyok, de sajnos 15-17-nek szoktak mondani látásra vagy a képeim alapján. Ez totál megnehezíti a párkapcsolati életemet, mert egyszerűen lehetetlen a saját korosztályomnál esélyt szereznem. Csak az éretlen, buta tini lányoknak jövök be leginkább. Ők meg nem alkalmasak kapcsolatra, ráadásul nagyon felszínesek és ha jön egy szebb fiú biztos elhagynának érte két hét múlva.


Hogy lehetek ilyen peches, így mégis hogy találhatnék olyan lányt, aki a tini fiús alkatom ellenére is adna esélyt nekem? Az én korosztályomnál csak egy kisfiú vagyok, nem férfi. De,ha a tiniknél próbálkozom, akkor meg lepedofiloznak, ez így sehogy sem jó. :/



2012. júl. 20. 15:33
 1/5 anonim válasza:
Csak találsz valakit aki érettebb a koránál... :)
2012. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En 26 eves (par heten belul 27) srac vagyok es meg mindig elofordul, hogy ha egy uveg sort akarok venni, elkerik tolem a szemelyimet...:D

Probalom borostaval oregiteni kicsit magam, de nem sokat hasznal, igy is latszik, hogy kisfius, sot mar-mar noies arcvonasaim vannak.


Engem egyebkent ez nemigen zavar es igazabol a kisugarzason, fellepesen, hozzaallason mulik a dolog: pszichesen, lelkileg kellene inkabb ferfiva valni es az kihat a viselkedesedre is, igy pedig a kulso szemlelok is mashogy tekintenek majd rad.

2012. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5 év nem is sok a fiú részére!

Én L/21 vagyok, 14 alattinak néznek, nekem sokkal nehezebb...

Kitartás és sok sikert!

2012. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Jézusom, de megváltozott a világ.

Az egyetemen minden csaj velem akart járni, mert olyan tini képem volt. Szabályosan adtak egymásnak...


Ha a gondolkodásmódod és a stílusod nem tinis, csak az ismerkedés nehezebb, de az első pár mondat után már sínen vagy. Légy rámenősebb a kontaktus megteremtésében az első néhány mondatig...

2012. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szőr és izmok
2013. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!