Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek ismerkedni huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ismerkedni huszonéves lányokkal, mert rettegek attól, hogy a hatalmas elvárásaiknak képtelen lennék megfelelni. Eláshatom magam?

Figyelt kérdés

Egy 8 éves kapcsolaton vagyok túl, ez volt az egyetlen kapcsolatom egész életemben. Fájdalmas volt a szakítás, 4 évig szenvedtem miatta. Szóval 32 évesen eljutottam odáig, hogy szégyenszemre az önértékelésem gyakorlatilag a nullát súrolja. Mivel 20 éves korom óta foglalt voltam, így a nőkkel való ismerkedés valahogy kimaradt, de legalábbis minimálisra csökkent. Egyszerűen gőzöm sincs, hogy mit kell tenni ismerkedéskor.


Ennek a lánynak biztos nem leszek jó, annak meg kevés lennék, emez meg biztos a 16 centis vesszőmmel lenne elégedetlen, amaz meg kiröhögne ha tudna rólam dolgokat. Így bele se vágok az ismerkedésbe. Félek a nőktől, betegesen. Nem tudom legyőzni.


Most is képben van egy gyönyörű 24 éves szőke lány, de most őszintén, naponta milliószor teszem fel a kérdést, hogy mit akar tőlem?


Szégyen, de 32 évesen egy nyámnyila gyáva lószаr vagyok, aki egyetlen nőt sem érdemel meg ilyen hozzáállással.


2014. ápr. 17. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
szerintem jobb egy valós dolgon megzuhanni, majd felállni, mint rettegni olyantól, ami még meg sem történt.
2014. ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Ne kérdezgesd magad, mert még skizo leszel.


Fogadd el, aztán majd kiderül, mit is akartok egymástól :)


33F

2014. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nőként pont fordítva érzem ezt.
2014. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek, ismerkedjetek és kiderül. Ne tulajdoníts neki elvárásokat, hanem hallgasd meg, ismerd meg az értékrendjét. A lehető legrosszabb - a nőnek is - ha kialakítasz egy képet a fejedben, hogy ő milyen. Akkor te nem RÁ vagy kíváncsi! A nők elmondják, hogy mik az "elvárásaik", és akkor már el tudod dönteni, hogy meg tudsz-e felelni, vagy sem. Lehet, hogy tényleg nem illik hozzád. De ha nem is ismered meg, akkor ez soha nem derül ki.
2014. ápr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled kérdező. Ami engem illet, már meg se próbálok megfelelni nekik :D Várják csak az elképzelt tökéletes pasijukat :D
2014. ápr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös nagyon kegyetlen vagy, biztos minden nő téged akar, de te inkább büszkén vagy forever alone. Nem vagy semmi.

Kérdező, te pedig ezzel a szöveggel tényleg nem érdemelsz meg egy nőt sem. 32 éves férfi vagy elméletileg, nem egy hisztis tinilány.

Betegesen félsz a nőktől? És mi mit csináljunk?

Ajánljuk fel egy szüzet számodra? Attól jobban éreznéd magad?

Szedd össze magad, ne rinyálj mindenért! Attól még soha nem lett jobb senkinek sem!

2014. ápr. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3:18, rendkívül frappáns és segítőkész volt a postod, ezt megérte ám beírni, baromi sokat használt.

Egyébként meg feleannyit nem értek, mint amennyit bajlódni kell veletek, úgyhogy maradok forever alone. Én még mindig eljárhatok prostihoz, de ti nem fogtok pénzért apát meg férjet találni...whehehehe :D

Owned.

2014. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van Kérdező, nem érdemes ismerkedni velük

a legtöbb fennhordja az orrát, baromi válogatós, és a férfiak 80%-át levegőnek nézi

persze ha a pasas jóképű és pénzes, az mindig bejövös

Ha nem vagy még jóképűbb, vagy nincs sok pénzed, hagyd a francba az egészet mert csak csalódásban és pofára esésben lesz részed

akkor már inkább menj el hivatásoshoz, ott nemkell fölösleges köröket futni, és a pénzedért azt kapsz amit akarsz, a csaj nem húzkodja a száját különben nincs lóvé

Semmi értelme nők után rohangálni, csomó energiát és pénzt belefektetsz, oszt majd sohanapján valamikor megtérül a dolog...hát nem!

2019. szept. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!