Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régóta közös baráti társaságbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta közös baráti társaságból összejönni valakivel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

5-6 éve közös baráti társaságunk van, az utóbbi hónapokban kezdtünk összejárni a sráccal és alakulnak a dolgok... Ez normális, hogy ennyi évig nem volt "vonzódás"? Ezidő alatt volt hogy neki volt kapcsolata, volt hogy nekem, mindig jó viszonyban voltunk de sose tekintettünk úgy a másikra.

Most viszont már igen, csak pont ettől félünk, hogy ha esetleg összejönnénk és rosszul sülne el, utána rettentően kínos lenne, mert mindkettőnknek ez a baráti társaság aféle 2. család...


2018. szept. 4. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
DHa értemlesek vagytok mindketten akkor egy esetleges "rosszul elsülés" nem szabad hogy gondot okozzon. Ha esetleg vita lenne akkor nem szabad a barátokat választás elé állítani.
2018. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér szerintem.

HA nem jönne össze csak akkor lesz probléma a kapcsolatból ha megcsalással ér véget és nem tudjátok megbeszélni a történteket.

2018. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Most már végülis tök mindegy, mert már összejártok, az is elsülhet a végén rosszul, nem kell ahhoz kapcsolat. Amúgy, ő is tuti kapcsolatot akar ebből?
2018. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És 5-6 év alatt hogy nem alakult ki semmi? Valószínűleg már alakult volna ha bejöttél volna neki mint nő. Nincs most senkije a pasinak?
2018. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni, ha nem jön össze megbeszélés kérdése és hogy ti hogy álltok hozzá.

Nálunk nem baráti társaság, de hasonló a helyzet. Nővérem másfél éve volt együtt a barátjával illetve már jegyesek voltak mikor össze jöttem sógorom testvérével. Mióta ismertük egymást vagy ő vagy én voltam kapcsolatban, aztán egyszer úgy alakultak a dolgok és egymás mellett kötöttünk ki. Annak tudatában jöttünk össze, hogy ha valami történik és külön megyünk a család miatt akkor is elkerülhetetlen lesz a találkozás.

Azóta babát várunk :)


Ha félsz attól mi lesz a baráti körben akkor inkább bele se kezdj. De ha értelmesen megtudjátok beszélni akkor akkor miért ne :)

2018. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha normálisan váltok el egymástól, ha úgy alakul, akkor ez nem probléma. Viszont igen. Sajnos tény, hogy ezzel a szituval felvállaljátok a lehetőségét annak, hogy valamelyikőtök kiesik a társaságból, ha úgy alakul.
2018. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!