Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mit reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit reagálnátok, ha egy nőtől postán kapnátok levelet?

Figyelt kérdés
Nem, nem arról van szó, hogy a létező összes helyen letiltott és ez maradt,a körülmények és a helyzet miatt félbeszakadt egy ismerkedés, azóta a hátráltató tényező már nincs.

2018. szept. 5. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%

Adja magát a kérdés, hogy honnan tudod a pontos postacímet? :D Amúgy meglepődnék, hiszen a mai világban senki nem küld már postai levelet, táviratot. De rosszul biztos nem esne. :) Ha lenne benne elérhetőség, e-mail, telefon, postacím, akármi, reagálnék rá.


27/F

2018. szept. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
A férfiak ezt erőszakosságnak veszik és viszolygást vált ki belőlük, mind a levélíró, mind az amit közölni akar.
2018. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Ha látszólag nincs benne antrax, vagy véres tampon akkor kinyitom és elolvasom
2018. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Kifejezetten örülnék neki. Olyan rég nem kaptam már "igazi" levelet... Kedves és romantikus dolognak tartanám.
2018. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
#1 de, küldenek az emberek postai levelet, sőt, táviratot is!
2018. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Tetszene.
2018. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Attól függ. Milyen körülmények miatt?

Mert ebben az esetben ő sem nagyon tett azért, hogy megmaradjon a kommunikáció, napi pár mondat meg manapság egyáltalán nem megerőltető. Így néznék, hogy mégis minek?

2018. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#5 nos lehet, én még sosem kaptam. Sőt tovább megyek, egy 2 hónapig még postás is voltam és a szokásos számlák, felszólítások, stb-n kívül nem igazán volt más, amit vittem. Persze a borítékokba nem látni bele, nem is akartam soha, de azért látszik, hogy épp egy OTP bankos levelet kézbesítesz. Amúgy nem értem már megint, hogy adok egy tök normális választ és az is 0%. Kösz, bmeg.
2018. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
1-es. Onnan tudom a címet, hogy leírta a pontos címét nekem, és voltam is nála. Azért írnék neki ezúton, mert utálom már az elektronikus csatornákat, személytelen.
2018. szept. 5. 13:28
 10/19 A kérdező kommentje:
2-es. Azt se tudod mit akar közölni de viszolygást vált ki... Ok.
2018. szept. 5. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!