Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok, ha a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a barátotoktól pénzt kapnátok ajándékba?

Figyelt kérdés
A napokban tartottam a 18 éves születésnapomat egy vendéglőben. Meghivtam a barátomat is, ajándékot is kaptam tőle és pénzt is (pár hónapja dolgozik). Rosszul éreztem magam a pénz miatt. Vissza szerettem volna adni, de ő nem vette el. Ti mit tennétek a helyembe?
2016. jún. 8. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Vannak családok, ahol ez szokás. Mondjuk egy párkapcsolatban furcsa, hiszen a párodnak ismernie kellene téged, tudni, hogy mire vágysz. Bár azt írod, pénzt IS kaptál.

Számomra ismerős a helyzet, mert az én családomban szokás pénzt ajándékozni (bár én nem szoktam). Ilyenkor azt teszem, hogy lelkendezem, hogy de jó, úgyis épp meg akartam venni ezt, vagy azt, aztán szépen meg is veszem. Nyilván a pénzt, mint ajándékot nem a napi kiadásokra adják, hanem arra, hogy vegyél meg magadnak valamit, amire vágysz. Szóval én pont ezt tenném.

2016. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elfogadnám. Amit adnak fogadd el! Ez egy szép gesztus a 18. születésnapodra.
2016. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Szuloktol nagyszuloktol szerintem bevett szokas de partol ilyet kapni nagyon fura es szerinten illetlen is
2016. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2016. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Visszaadnám és megmondanám neki, hogy ha ezt még egyszer megpróbálja, végeztünk.
2016. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ez annyira nagy bun.koság. én elfogadtam volna mert olyat is szoktak csinálni a párok hogy elmennek vásárolni és például a szülinapos kiválasztja magának az ajándékot.ez is hasonló gesztus. legalább kaptál valamit. vannak olyan bunkó emberek akik nem is vesznek semmit a szerelmük szülinapjára.

Te meg kaptál is. Gondolt rád. Megdolgozott azért a pénzért, közben pedig rád gondolt,hogy szülinapod alkalmával odaadja. A pénznek mindenki örül. Nem valami személyes, de én pl a kapcsolatomban ha valami bem tetszik,azt elmagyarázom a barátomnak. Lehet annyira elfoglaét volt, hohy már idejee se volt törni a fejét minek örülnél. Igy pedig azt vehetsz magadnal,amit csak akarsz.

2016. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség ezen problémázni, meg szerintem udvariatlanság visszautasítani egy ajándékot ami neked valamiért nem tetszik.
2016. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 aperitif ***** válasza:
91%
Soha nem fogadnék el pénzt a barátomtól, igaz, nem is volt még olyan barátom, aki pénzt akart volna adni.
2016. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 cukilányka 0.0 ***** válasza:
0%

Mennyit kaptál? Számold ki az órabéred!


Szexeltetek x órát, ezzel elosztod a pénzt, aztán lehet pislogni. :?

2016. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
inkább pénzt adjon, mint valami hulladékot, amire nincs szükséged.
2016. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!